Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Hogy telik egy elsős gyerek...

Hogy telik egy elsős gyerek napja/hete?

Figyelt kérdés
Meddig maradnak az iskolában?
2015. okt. 22. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam négyig. Napközis. Itt többnyire minden lecke elkészül. Otthon mar csak átnézzük, de gyakorol itthoni füzetbe szorgalmasan.
2015. okt. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Az én kislányom is négyig van suliban, iskolaotthonos rendszerben tanulnak, így délelőtt-délután is vannak tanórák.

Házi feladatot csak hétvégére hoz haza.


Szerencsére jó tanuló, az írás-olvasás-számolás már ment mire suliba került, így én itthon már nem szoktam kínozni tanulással. Nyilván később, ha szükség lesz itthoni gyakorlásra majd gyakorolunk, de amíg jól teljesít feleslegesnek tartom még itthon is gyötörni, le vannak terhelve a suliban is eléggé.


Hétvégén megcsinálja a házit és átnézzük amit a héten tanultak.

2015. okt. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért lett 0%-ra pontozva az utolsó? Mi volt haszontalan a válaszában? Komolyan nem értem az embereket!


Nálunk is 4-ig vannak suliban a gyerekek és megcsinálnak bent minden leckét, így otthon már nem tanulunk vele, max. verset este a kádban :) Hétköznap amúgy is csak az üzenőfüzetet és az olvasókönyvet hozzák haza, pénteken jön minden egyben, na akkor le is szakad a gyerek háta...

2015. okt. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A fiam osztályában csak délelőtt van rendes tanítás.

Sok a "profi" napi szinten úszó gyerek,akik ebéd után elmennek.Így,aki marad az játszhat,vagy technika,rajz órát tartanak nekik.A lecke mindig készen van.Maximum az olvasó könyvet hozzák haza,amikor gyakorolni kell a szótagolást.

Hétfő-szerda-pénteken 4-re megye érte,kedd-csütörtökön fél 5-re,mert azokon a napokon fociedzésen van.

2015. okt. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!