Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Van értelme reklamálni ha a...

Van értelme reklamálni ha a gyerek igazságtalanul kapott figyelmeztetőt?

Figyelt kérdés
2015. okt. 8. 14:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%
Hát ez sok mindentől függ. A gyerek korától, a figyelmeztető okától...a teljes sztori nélkül erre nem lehet válaszolni!
2015. okt. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%
Van-e értelme kiállni a gyerekem mellett, amikor igazságtalanul bántották??? :-O O O O
2015. okt. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%

Èn tuti utánna járnék az ügynek.

Ha tényleg nem ö volt a ludas akkor a tanárnövel és a többi gyerekkel együtt egy beszélgetést kezdeményeznék.

2015. okt. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
64%
A leheto legxarabb megoldas elkezdeni pattogni. Egyreszt te csak a gyerek szemszogebol ismered a sztorit, masreszt meg a gyereknek is meg kell tanulni, hogy letezik igazsagtalansag.
2015. okt. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
90%
4-es: és egyben tanulja is meg azt is, hogy a szüleit nem érdekli, ha igazságtalanul büntetik. Sunnyogjunk csak, a konfliktuskerülés menő.
2015. okt. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nincs, a gyerekkel beszéld meg, hogy néha előfordul ilyen, akár félreértésből akár más miatt, ne csinálj ügyet belőle, se a tanárnál, se a gyereknél. Semmi hátránya nem lesz belőle, hogy van egy figyelmeztetője. (Nekem is volt jápár gyerekkoromban, a szüleim nem idegesítették miatta magukat se, meg engem sem, mégis normális ember lett belőlem :))
2015. okt. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Az osztályfőnökkel mindenképp beszélek, de a dolog délután, szakkörön történt, tehát neki sincs első kézből infója. De ha esetleg nem nyitott a beszélgetésre, menjek-e tovább az igazgatóhoz? Vagy neki már végképp semmi köze hozzá?
2015. okt. 8. 15:09
 8/28 anonim ***** válasza:
95%
Ne viccelj már, igazgatóhoz egy figyelmeztető miatt? Mi történt egyébként, hogy ennyire nagy ügyet csinálsz belőle? Mi volt a történet? Tényleg érdekel, kíváncsi lettem!
2015. okt. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Lényegtelen igazából, a gyerek aki tényleg csinálta ráfogta hogy ő volt, mindketten figyelmeztetőt kaptak. Harmadikosok egyébként. A gyerek aki befújta tavaly belevágott a fiam hajába ollóval, akkor ő nem kapott semmit, ezért is vagyok most extrán mérges (ha a dolog teljes igazságtalansága nem lenne elég).
2015. okt. 8. 15:16
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Felnőttként azt mondom, hogy egy figyelmeztető nem nagy dolog, viszont egy harmadikos gyerek teljesen másképp éli meg, főleg ha nem érdemelte ki. Én biztos utánajárnék.
2015. okt. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!