Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Első osztályos gyermeked hany...

Első osztályos gyermeked hany napot hiányzott az iskolából?

Figyelt kérdés
2015. nov. 12. 11:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
3-at :láz+torokfájós vírus miatt rögtön az első héten
2015. nov. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 berkeczy ***** válasza:
4%
ezek bol a valasz ok bol nem letter okosabb...mert nem a kerdesem re valaszaltak...leirtak...hogy hany napot...vagy nem hianyoztak...super
2015. nov. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 berkeczy ***** válasza:
0%
ezek bol a valasz ok bol nem lettel okosabb...mert nem a kerdesedre valaszaltak...leirtak...hogy hany napot...vagy nem hianyoztak...super sajnalom
2015. nov. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Az én kisfiam 3 napot hiányzott.

Most ismét köhög.

2015. nov. 28. 19:23
 15/16 anonim ***** válasza:

Igaz, nem vagyok szülő.

De amikor én 1. osztályos voltam, törekedtem és anyáék is töreketek arra hogy 1. évben ott legyek minden órán és minél többet tanuljak. Szerintem olyan 3-4 max. 5 napot hiányozhattam megfázás miatt.


14/L

2015. dec. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mi 3 hetet hianyoztunk a fiammal, vakbelgyulladas, utana influenza. Nem engedtem vissza amíg meg nem erosodott. Így is tesi alol egész évre felmentettek szegényt -6kg öt fogyott.. Szerencsére potoltunk mindent :)
2016. márc. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!