Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Elsős gyermeked hány órát...

Elsős gyermeked hány órát alszik éjszaka? általában mennyi az alvás igénye 7 éves korú gyermekeknél?

Figyelt kérdés

#korú.
2015. szept. 7. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia,en kisfiam esos ugyan de jat hat eves:)nagyon elfarad,egesz nap szalad meg figyelni kell ugyh probalom minnel hamarabb agyba dugni,nagyjabol 8-9kor mar alszik es fel hetkor keltem mert tudom h vissza alszik nehany percre,veglegessn 7kor kelunk szoval olyan 10 ora de nem eleg neki,hetvegen 9ig alszik,neha 10ig.Hosszu lett bocsi:/
2015. szept. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bocsi a hibakert, felrenyomtam...
2015. szept. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi,az én fiam is elég fáradékony ,mindig is igényelte a délutáni alvást,most nyáron leszokott róla.Este 9 kor még rengeteg energiája van,aztán fél 10 fele elkezdtem mesélni és 2 perc alatt elaludt,szóval eléggé elfáradt.
2015. szept. 7. 23:14
 4/9 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyan ovis a nagylány és 6 éves de azért válaszolok, ha nem gond. :)

2 éves kora óta nem nagyon alszik délutánonként, max. heti egyszer. Így este fél 9 körül simán elalszik, addigra már elfárad és reggel 6-kor keltem. Amúgy hétvégén 9-ig is simán elalszik.

2015. szept. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fiam hét éves, most kezdte a másodikat. Este 9-től reggel 06:20-ig alszik hétköznap, tudna aludni persze, de kelni kell. Hétvégente este 9-től reggel 7, fél 8-ig is alszik. A délutáni alvásról már 2 éve leszokott.
2015. szept. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Iskola időben nálunk este 8-kor már ágyban vannak a gyerekek,függetlenül attól,hogy hány évesek.Utána még mesét olvasok,beszélgethetnek.

Fél 9 körül alszanak el,és 6:50-kor kelnek.


Az elsős sportosztályba jár,kifárasszák :),a nagy ötödikes,ahol szintén minden nap van tesi,így könnyen el is alszanak :)

2015. szept. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2015. szept. 8. 19:45
 8/9 anonim ***** válasza:
10 és 8 évesek 19:30-5:30 simán elalusznak. Szünetekben kicsit később fekszenek de még soha nem aludtak reggel 7 nél tovább tehát nem mondanám jó alvónak őket :-)
2015. szept. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
2 napja már 9 kor fektettem és 7,20 simán alszik a nagyobbik ,róla van szó aki most elsős.
2015. szept. 10. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!