Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » A napközi csak azoknak jár,...

A napközi csak azoknak jár, akinek dolgoznak a szülei, vagy azokat is beveszik, akiknek otthon van valamelyik szülő?

Figyelt kérdés
2015. nov. 17. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Sőt! Most már elvileg kötelező, ha ki akarod kérni a gyereket, akkor meg kell indokolni.
2015. nov. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az iskolai napközi kötelező már egy ideje de lehet felmentést kérni
2015. nov. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Komolyan??? Csak mert mikor én jártam, 25 éve, akkor minden más volt.

Még csak jövőre lesz esedékes a dolog, csak a lányom mar kijelentette, ha a barátnője napközis lesz, akkor ő is, pedig én itthon vagyok.

2015. nov. 17. 22:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem nem csak azoknak jár.
2015. nov. 18. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, nemrég bevezették az „egész napos iskolát”, így ma már akkor kell külön kérvényt benyújtanod, ha nem akarod, hogy 4-ig bent legyen a gyereked.
2015. nov. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kész szerencse egy csomó külföldi iskolában kemény pénzeket kell fizetni a délutáni napköziért.
2015. nov. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Es ha a szulok 4 oraig dolgoznak, akkor lehet meg bent a gyermek az iskolaban?
2015. nov. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsónak: közben én is tanulmányoztam a választott iskolánk szabályzatát, ott azt írtak, hogy 18.30-ig tartanak ügyeletet a napközben.
2015. nov. 18. 15:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Koszonom!
2015. nov. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!