Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mit gondoltok arról ha anyuka...

Mit gondoltok arról ha anyuka 23 hósan bölcsibe (magán/családi napközibe) adja a gyerkőcöt ő meg otthon marad (nem kell visszamenjen dolgozni)?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 5. 11:47
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
68%
semmit..
2014. ápr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
31%

szocializálja a gyereket

hamarabb is lehetett volna

de ha még be tud illeszkedni nincs veszve semmi, reméljük nem ő a csendes sarokban ülő

2014. ápr. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
93%
mindenkinek a maga dolga, én sme készülök visszamenni dolgozni de én nem akarom bölcsibe adni, majd csak oviba, persze ha nagyon igényelné a gyerek társaságot elgondolkoznék rajta, de szerintem akkor is inkább szerveznék olyan programokat eljárnánk olyan helyekre ahol sok gyerekkel lehet.
2014. ápr. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Hogy hogy "ha még"? Akkor akik nem járnak bölcsibe nem szocializálódnak??:-)
2014. ápr. 5. 11:53
 5/36 anonim ***** válasza:
26%
Én az, hogy ilyennek minek gyerek, mert lehet mutogatni facebookon?
2014. ápr. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
56%
Nem teljes hetre, de valamennyi idore en is be fogom adni. Heti 2-3napra, vagy csak delelottokre, meg nem tudom. Akkor gyorsan megcsinalok mindent, a tobbi idoben csak vele foglalkozom majd.
2014. ápr. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.Mikor fiam bölcsibe került,hivatalosan már dolgoztam,de a szabadságomat töltöttem ami összegyült,igy 3 hónapig rolam is azt gondolhatták h csak beadtam bölcsibe a gyereket....igy beszokott rendesen,nem akkor jöttek elö abeszokttással kapcsolatban a gondok mikor már "élesben" dolgoztam.
2014. ápr. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
48%
hiába vagyok lepontozva, szerintem igenis szüksége van a gyereknek a fejlődéshez, hogy saját kortársaival legyen és beilleszkedjen és minél későbbre van nyújtva, annál nehezebben fog menni neki.
2014. ápr. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
73%
Persze azért játszanak külön a gyerekek a bölcsibe mert szükségük van társaságra :)
2014. ápr. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
50%
ahol élünk, itt az anyukáknak,- ha egy gyerek van ha 5, akkoris van segitségük, babysitter formájában. ismerösnek 3 gyereke van, mindig is volt babysittere, és anyuka nem dolgozott soha életében, szoval elvileg "folyamatosan" otthon van, illetve otthon lehetne. én nem itélem el ezért, ha nekik jo, nekem is. egyébként a gyerekek (3, 9, 12 évesek) tisztelettudoak, segitökészek és annak ellenére, hogy nincsenek éjjel-nappal a szülökkel, nagyon nagyon jol neveltek.
2014. ápr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!