Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Kisfiatok hideg időben milyen...

Kisfiatok hideg időben milyen ruhákat vesz fel az iskolába?

Figyelt kérdés

Elsős a kisfiam, eddig elég volt neki a farmernadrág alulra, jövő héttől azonban hideg lesz, így már fázna. Oviban könnyű volt, jägeralsó + overállnadrágba ment, de sajnos ez a suliban már nem megoldható. Öltözésre nincs hely, a folyosón állva cserélik a cipőt, a kabátokat egy kis lyukba teszik le, ahol mindenkinek 1 fogasa van (egymás felett), így oda csak egy kabát fér el. Tehát átöltözésre hely nincs, a vastagnadrágot sem tudná hova tenni. Bélelt nadrágon is gondolkodtam, de mivel csak délután mennek a levegőre, így egész délelőtt nagyon melege lenne benne.

A szülők nem léphetnek az iskola területére, így még elhozni sem tudnám a vastagabb ruhát.

Egyszerűen nem jut eszembe semmi, hogyan lehetne megoldani, kérlek adjatok ötletet.



2015. dec. 29. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem kàr volt eddig farmert adni rà. Mi simàn vàszonnacit adtunk rà eddig. De farmerból is van vékonyabb vastagabb. Azt is érdemes figyelni.

Mivel én sosem adtam rà harisnyàt se jégeralsót, nekünk a szàras alsónaci térdzokni kombó jött be leginkàbb. Ezt ajànlom,mert a zoknit le tudja a suliban tűrni,de vetkőzni nem kell hozzà.

2015. dec. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3 fiam van, most már nagyobbak, mint a Tiéd. Nálunk senki sem fázós, így kb. -5 fokig sima farmerban jártak. Az alatt meg vékony nadrág és 1 vagy 2 részes overall. Ha kimentek vagy ha hazajöttek, akkor egyszerűen rávették az overallt a farmerra és kész. Jobb ötletem nincs.
2015. dec. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem 2 fiam van (plusz egy kislányom),a középső fiú gyerkőc 7 éves,most elsős.Mi sem mehetünk fel a gyerekekkel,teljesen önállóan oldják meg a dolgokat.Nálunk 2 opció van(kocsival hordom Őket):kevésbé hűvös időben a vékonyabb(polár béléses) 2 részes overált adom rá,a suliban vagy a táskájában van a váltó naci(imádom a Nextet,ilyenek (is) vannak neki(k),bentre ilyeneket adok Rájuk: [link]

[link]

Most,hogy hidegebb jön,a Dechatlon-os egybe sí overált adom rá.A suliban csak leveszi,átveszi a benti nacit,és kész.Bár van,hogy alatta van,de ez ritka,mivel a kocsiban így is melege van.Olyan 10-15 fokban az átmeneti-selyem bélésű-2 részesét veszi fel(a többi ugyanaz mint a vastag overálnál).Náluk külön van szekrény a fiúnak/lányoknak,a fogasok egymás mellett vannak,így elfér.A kabát alá nem tudja beakasztani a vastagnacit?Vagy egybe overál?A váltónadrágot hozza-viszi a táskájában,annak nem kell hely.A i gyerekeink is a folyosón öltöznek át,de ez egyikőjüknek se jelent problémát(a lányok esetében sem).

2015. dec. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mármint Decathlon...
2015. dec. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!