Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiatok heréje mindig lent...

Kisfiatok heréje mindig lent van a zacsiban? És a makkon a bőrt hány éves korától tudtátok hátrahúzni?

Figyelt kérdés
2015. dec. 10. 00:20
 1/6 anonim ***** válasza:

olyan, mintha nem lenne mindig lent

és újszülött kora óta fokozatosan hátrább megy, igaz mérhetetlen lassúnak tűnik a folyamat, de evileg 3 éves korra lehet hátrahúzni, de ha jóval később csak, elvileg az sem baj, amíg nem szűkületről van szó.

erőszakos beavatkozást nem indokol, sőt, az csak rontani szokott a helyzeten a kínnal és hegesedés rizikóval

2015. dec. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam egyik heréje egyáltalán nem volt a zacsiban, így azt 1 éves kora előtt kicsivel műtétileg lehozták. Akkor műtét alatt a bőrt is felszedegették a makkról, ha már egyszer altatásban volt, azóta tudom hátrahúzni, addig nagyon le volt tapadva. A másik heréje meg hol a zacsiban van, hol nem, többször voltunk vele a sebészeten, ott azt mondták, figyeljem minden fürdésnél, és ha gyakrabban van fent mint lent, akkor kell visszamennünk.
2015. dec. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én fiamnak is műtétileg le kellett hozni, de mégsincs mindig lent. Ez a te kisfiadnál is így van?
2015. dec. 10. 13:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Az, amit műtöttek, mindig lent van. A másik, amit nem műtöttek, az általában lent van, de nem mindig.
2015. dec. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még megkérdezhetem, hogy most hány éves?
2015. dec. 10. 22:23
 6/6 anonim ***** válasza:
3 éves.
2015. dec. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!