Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Bp.18. kerületben mely általán...

Bp.18. kerületben mely általános iskoláknak van rossz/jó híre? Miket hallottatok?

Figyelt kérdés
Köszönöm

#gyerek #Iskola. Általános Iskola
2016. máj. 30. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Bókay a legjobb ! Apu,én is oda jártunk,öcsém is oda jár,dicséretes tanuló,versenyek,kirándulások,nagyon ügyes németből ott,mellette külön angolt is tanul. Nagyon jó sulikba jutnak tovább onnan a szorgalmasak. Oda járt Hozleiter Fanni is,aki könyveket ir. Egy kerekesszékes lány izomsorvadással,akinek nem sok évet jósoltak,de mégis már kb 28éves,férje van és küzd. Ajánlani tudom a sulit,de nagy a túljelentkezés.
2016. jún. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Jó suli még a régen etalon,a glorietten. A piros iskola is ,az 50-es vonalán. Ami nem az a havanna telepen lévők,azokba inkább ne...
2016. jún. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És a Vörösmarty? Az is Havanna, de nem körzetes, hanem felvételis.
2016. jún. 6. 23:11
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Arról azt mondják jó,de nem vinném én oda. Jobb távol a telepi színes közegtől.
2016. jún. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom, igazad van. Miért nem tudják ezt az iskolát áttenni máshová..
2016. jún. 7. 21:40
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm amúgy hogy válaszoltál. Zöld kezet adtam. Ha van időd, privtban is jó lenne, leírod hogy mit hallották a Vörösmartyról?
2016. jún. 7. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!