Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés 23 évesen?...

Körülmetélés 23 évesen? Hallottatok már rossz példát is erről a műtétről és az utána levő szexuális életről?

Figyelt kérdés
Eddig csak jót hallottam róla.

2013. ápr. 17. 13:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
37%

csak vigyázz, nehogy nagyothalljon a doki, aztán utána kelljen neki magyarázni, hogy nem herélés, hanem metélés doktor úr!!


(ezt nem hagyhattam ki)

2013. ápr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%
egyébként meg a szexuális életet legfeljebb olyan szinten befolyásolja, hogy a sok dörzsölődéstől talán kevésbé lesz érzékenyebb a makk, de ezt csak az tudja bizonyítani, aki már túl van rajt
2013. ápr. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Hátra tudom húzni a fitymát, de gyűrű képződik a péniszemen és egy kicsit mintha szorítana ezért akarom a műtétet. Nem élek szexuális életet ezért is gondoltam, hogy most megcsináltatom. Szerintetek? Rövidfék problémám is van.
2013. ápr. 17. 13:42
 4/20 anonim ***** válasza:
68%
azt írod "mintha szorítana", ezek szerint nem fáj, és szépen hátra tudod húzni ... én nem műttetném meg, meg amúgy is zavarna, ha a farkam körül orvos járna
2013. ápr. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
59%

Bizony nem 1 fiu írta már,eü.ok miatt csinálták,most aztán

nagyon rondán néz ki .Nem minden doki nagyon ügyes ebben .

2013. ápr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
41%
Ha rövid a fitymaféked, akkor azt úgyis meg kell csináltatni. Ha megcsináltatod a egyből a körülmetélést is, akkor egy füst alatt vagy túl az egészen. Nagyon sokan megcsináltatják egészségügyi okok miatt is, felnőtt fejjel. A szex jobb lesz tőle, és a barátnőd is tutti szeretni fogja! :-)
2013. ápr. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 RaZeR1912 válasza:
30%
"ha a farkam körül orvos járna" Ha az orvos a farkad körül járkál akkor már baj van :)
2013. ápr. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
64%

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__3..


Egyrész a fenti link kérdezőjét érdemes elolvasni, meg a végén Amoxi is ír érdekeseket.


Ugyanakkor ha nincs nagy bajod (márpedig nincs), akkor eléggé valószínű, hogy meg lehet oldani azt a kis szűkületet műtét nélkül is.

2013. ápr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
39%

Az alábbi topikban nem ez a főtéma ugyan, de szóba kerül a teljes körülmetélés (tkm) is. Olvasd el!

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__4..

2013. ápr. 24. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
43%

Ajaj, van itt egy 54%-os nő, aki a férfiak egészségéről egész sokat tudhat, kár, hogy nem orvos.

Szerintem ne metéltesd körül magad. Én most megyek bőrpótlásra, hogy legyen előbőröm. Teljes körülmetélésre beszélték rá a szüleimet amikor még kicsi voltam. És csak a hátrányát láttam eddig és most megelégeltem és megcsináltatom, hogy normális legyen...

54%-os hölgy esetleg fizethetné, ha ennyire magabiztos... elég kemény összeg lesz. Na szóval mindenki vigyázzon az összes porcikájára, én amondó vagyok!!

2013. máj. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!