Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Nejlon füzet- és tankönyvborít...

Nejlon füzet- és tankönyvborító kapható osztályonkénti egységcsomagban?

Figyelt kérdés
Hiszen egységesek a tankönyvek. Vagy honnan tudjam, miből, mekorából, mennyit vegyek? Nálunk csak ebbe szabad csomagolni, papír nem jó...

2016. jún. 15. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:

nem kell tudnod, aug megkapod a könyveket, elmész az osanba másnap és megveszed 10.-/db áron.

már honnan tudnék a kereskedők, hogy neked milyen könyvekre kell? :) egyébként se egységes, mert a munkafüzeteket ti veszitek majd meg, azok ugye plusz és a sima füzetek is

2016. jún. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Megkapod a konyveket, elmesz az auchan_Tesco_vagy papir boltba.

Megveszed, otthon raragasztod, meretre vagod :)

2016. jún. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam papírboltban. Nekem az nem volt meg, hogy ezek a borítók méretre vághatók. Gyerekkoromban még be kellett dugni a füzet lapját a borító szélébe, nem pedig felragasztani, ezért nem volt mindegy a méret. Csodálkozom, hogy a kérdés alapján ez nem volt világos. Azért ha a szándék jó volt a válaszok mögött, akkor kösz.
2016. jún. 16. 07:18
 4/6 klopusz ***** válasza:

Régen valóban voltak ilyen előre összeállított borító-csomagok, de azok már a múlté.

Ahány iskola, annyiféle tankönyv és füzet-követelmény. Ráadásul amit A/4-esnek mondanak, abból is van három méret legalább. Egyébként a tankönyvek közel sem egységesek, ezt tapasztalatból mondom.

Szóval, ha gondolod, várd meg, amíg megkapjátok a könyveket. Mondjuk akkor sem lesz nagyobb választási lehetőséged borító ügyben, az biztos. Én mindig veszek pár csomag nagyméretű és néhány csomag kisméretű műanyag borítót, aztán szépen felöltöztetem a könyveket/füzeteket, ha már megvannak (három gyerek elég sokat fogyaszt belőlük), igaz a legtöbbnél még így is "szabni" kell a nejlont.


Remélem, segítettem.

2016. jún. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Abszolút segítettél, köszönöm, külön hála a kulturált stílusért.
2016. jún. 16. 13:56
 6/6 anonim ***** válasza:

1-es válaszoló!


Arra is tudsz valami okos megoldást, aki nem augusztusban kapja meg a könyveket? Kislányom iskolájában 1-jén adják oda a könyveket, így nem tudok elemnni megvenni.


Kedve Kérdező! MInt írtam, évnyitó után kapjuk meg a könyveket, ami után elrohanhatok valahová, és a könyek darabszáma és mérete után vehetek csomagoló anyagot.

2016. júl. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!