Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Elsős gyereked megkapta már a...

Elsős gyereked megkapta már a diákigazolványt? Mennyi idő alatt készült el?

Figyelt kérdés
Előre megkértül a NEK azonosítót, egy hónapja már leadtuk az iskolában, de még semmi. MOst meg már mindenki szabadságon, gondolom, a kormányhivatali ügyintézők is. Nem fogok tudni diákbérletet venni, ha nem készül el szeptemberre.

2016. júl. 6. 07:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már két éve volt a dolog, de nekünk anno karácsony előtt érkezett meg. :( Nem kapkodták el a dolgot, mert mi is júniusban igényeltük meg.


Ha bérlethez kell, a legtöbb helyen elfogadják az igénylő lap másolatát is, vagy amit a suli kiállít. Kérdezz rá a bérlet vásárlásakor.

2016. júl. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én október végén kaptam meg 4 éve.
2016. júl. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

Jogilag csak szeptembertol iskolas :-) elotte tuti nem kapod meg inkabb olyan oktoberben november kornyeke

Ha berlet miatt kell, kerni kell igazolast majd szeptemberben a sulitol

2016. júl. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is leadatam már egy hónapja az iskolában a papírt. De még több mint 1,5 hónap van mire az első diákbérletet meg kell venned, minden ügyintéző egyszerre nem lesz szabadságon.
2016. júl. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszi a sok, gyors, hasznos választ! Tudom, hogy nem minden ügyintéző egyszerre megy szabira, de az a helyzet, hogy ha mind ott vannak, akkor se kifejezetten fénysebességgel halad az ügyintézés.
2016. júl. 6. 08:02
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly már áprilisban megkertuk, és novemberre lett kész. Igazolást kérj szeptemberben.
2016. júl. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Most megy suliba, a beiratkozáskor leadtuk a az igénylőt, kb egy hete megjött a diák.

Akik ebbe a suliba jönnek, sokan megkapták már.

2016. júl. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Juniús 7-én volt a szülői, akkor adtam le, több, mint egy hete megjött a diákigazolvány.
2016. júl. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk be kellett menni az okmányirodába, személyit meg diákot megigényelni, aztán leadni a suliban a papírt és két hétre rá meg is jött postán, igaz ez májusban volt. Minket is mindenki riogatott, hogy nem lesz kész szeptemberre, szóval meg is lepődtem, hogy ilyen hamar megjött.
2016. júl. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Áprilisban volt a beiratkozás, akkor kellett vinnünk a NEK azonosítót is. Hamarabb megérkezett a diákigazolvány (kb. 3 hétre rá), mint az értesítő arról, hogy felvették.
2016. júl. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!