Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Van más is, akinek a nyári...

Van más is, akinek a nyári születésű gyereke most,6 évesen kezdi a sulit?

Figyelt kérdés
Kislányom júliusban töltötte a 6-ot. Kezdi a sulit szeptemberben, de olyan ideges vagyok, hogy vajon jól döntöttünk-e.
2016. aug. 13. 22:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Az én kislányom július 26-án lett 6.Én is elgondolkozok néha,hogy biztos jó lesz-e ez neki,de az oviban is azt mondták(bár inkább amelett álltak,hogy maradjon még,de a kislányom el kezdett pityeregni,hogy iskolába szeretne menni,pedig imádta az ovit)megfelelt a felmérésen is.Olyan picike is egyébként 118 cm 19 kg.Kis törékeny,de olyan lelkes,már elkezdtünk a sulira vásárolni,választhatott saját füzetet,tolltartót stb. és mióta megvan az iskolatáskája mindennap felveszi(szülinapra kapta).
2016. aug. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%

Szia! Ugyan én már szülő vagyok, de én is júliusban születtem. 6 év 2 hónaposan kezdtem a sulit, minden pillanatát élveztem, kitűnő tanuló voltam.

Szerintem nem lesz gond :)

2016. aug. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Koszi Nektek, mentek a kezecskék 😊.


1! Nálunk az óvónők is mondták, hogy menjen, vegyes csoportba került volna vissza. Ő még kisebb, 110 cm és 17 kg. Nálunk is ő választott mindent, de tart a sulitól és én is tartok ☹ .


2! Én augusztusi vagyok és mentem 6 évesen suliba, de akkor nem volt "divat" visszatartani a gyerekeket és nem én voltam a legfiatalabb. Most necces, hogy a lánykám az lesz.

2016. aug. 13. 22:59
 4/20 anonim ***** válasza:
75%
Oh akkor tényleg nagyon pici,szurkolok,hogy hol alakuljon Minden majd nálatok is. #1 voltam
2016. aug. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
Az enyém tegnap volt 6 :) ő lesz a legfiatalabb és a legkisebb is, mert "pici" nagyon. sokat vaciláltunk, de nagyon várja a sulit, szeretett volna menni, fejlettségileg is rendben van. Szóval remélem nem hoztunk rossz döntést
2016. aug. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem mind a ketten jól döntöttünk 😊
2016. aug. 13. 23:15
 7/20 A kérdező kommentje:
5! Köszi Neked is. Mekkora a gyermeked?
2016. aug. 13. 23:16
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Én lányom meg pont hogy sirva fakadt ,és sírt is sulirol beszéltünk ,igy ő maradt még .ovis,
2016. aug. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom majd jövő májusban tölti a 6-ot,de menni fog suliba ha érettnek bizonyolul rá.Ő nem fog kiríni a többiek közül,már most 124 cm.Hiába megy a lepontozás,szerintem felesleges húzni még egy évet,ha iskola érett az a gyerek,és akar is menni.
2016. aug. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Köszi Neked is a választ!


Én is úgy gondolom. De nem csak a magasság miatt ri ki egy 6 éves a 7-8 évesek közül.

2016. aug. 14. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!