Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ha iskolában azt mondják,...

Ha iskolában azt mondják, hogy fehér, feketébe kell öltözni ünnepkor, fehér ing és sötét barna kardnadrág még elmegy?

Figyelt kérdés
2016. aug. 31. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
El szerintem.Ha nincs fekete nadrág az is jó!Inkább személy szerint adnék rá sötétkék farmert,de abba megy ami van :)
2016. aug. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Ha a főnököd azt mondja, hogy a fizetésed 100e kp, de csak 98at ad, az még elmegy?

Vagy 50 éve fekete alsó fehér felső az ünnepi ruházat, nem értem hogy nem lehet időben beszerezni

2016. aug. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Igaza van a màsodiknak, de nyilvàn ha nincs màs az is jó. Spec én ilyen melegben volt hogy rövidnadràgot adtam rà inggel, mert nem akartam,hogy elàjuljon. Persze nem hawaii mintàsat, hanem egy hàromnegyedes "elegànsabb" beige színűt. Az iskolaudvaron volt az ünnepség a tűző napon.

Minden iskolai ünnepségen van olyan aki egyàltalàn nem ünneplőben,sőt nem is elegàns ruhàban van. Én mindig azon vagyok,hogyha nem is fekete-fehér akkor legalàbb az meg legyen,hogy elegáns a gyerek.

2016. aug. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

50 éve sötétkék volt a kisdobos cucc :)

szerintem a fekete túl markáns, nem tudom miért vezették be

2016. aug. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm.
2016. aug. 31. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!