Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb.5 hetes terhesen, nincs...

Kb.5 hetes terhesen, nincs barna sem véres stb folyásom, de a wc papiron néha ha megtörlöm magam a fehér váladékban nagyon halvány világosbarna elszíneződés van. Normális ez?

Figyelt kérdés
Terhességmegállapításra majd jövöhéten szeretnék menni. Ez olyan mint pl. mikor a menszesz elmúlik és a6. -7. nap körül még törléskor van egy pici ilyen halovány váladék...
2013. jún. 24. 09:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Amikor mész orvoshoz, említsd meg neki.

26+3hkm

2013. jún. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Persze, de most azon gondolkodom várjak e a jövő hétig...
2013. jún. 24. 09:32
 3/11 anonim ***** válasza:

szerintem ne várj


annyit megér - még ha túlzott para is -, hogy mondjuk egy kis progeszteron pótlást (utro, duphaston) felírjon, ha kell esetleg

2013. jún. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok, szerintem se várj!
2013. jún. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne várj. Ugyanez volt nekem is, aztán egy hétre elmúlt, és utána már sajnos véreztem (a baba szerencsére megmaradt, dehát az a 3 nap kórházat és aggodalmat is megspórolhattam volna, ha írnak fel időben progeszteront nekem is).
2013. jún. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én azonnal mennék dokihoz.


Első terhességemnél sajnos rosszat jelentett, nem maradt meg a baba.


Másodiknál már 5 hetesen ott csücsültem a dokinál, hogy nézzük meg uh-val a babát. Minden rendben volt, erre két napra rá elkezdődött újra, barnás csík a wc papíron. Akkor sokkot kaptam, azonnal rohantunk az ügyeletre. Ott ugye csak annyit tudtam mondani, hogy elő terhességnek látszik, de még nagyon pici (5+3 napos voltam akkor). És felírtam 3x1 utrogestánt, amitől pár napon belül el is múlott.Szerencsére minden rendben, azóta is.

Szép, egészséges kisfiú.


28 hkm

2013. jún. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az elöző terhességnél 6 hetesen kezdtem vérezgetni.Egyből rohantam a dokihoz.Hiába írt fel nekem progestzteront,sajnos 11hetesen elment.

A másodiknál már 5 hetesen elekezdtem barnázni,akkor egy másfajta progeszteront szereztem magamnak és megmaradt :)

Semmiképp nem jó jel,ha bármilyen színű folyásod van.Azonnal doki!

21khm

2013. jún. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Aki 2barnázik" annak a fehérneműjén is látszik? Mert nekem csak úgy észlelhető, ha megtörlöm pisilés után magam és akkor ha megnézem a papírt akkor a fehér folyás kicsit világos barnás, de ez sem mindig. Ez már barnázásnak nevezhető?
2013. jún. 24. 13:47
 9/11 anonim ***** válasza:
5. vagyok, annak, ez barnázás, én ugyanígy voltam. Tényleg menjd dokihoz, nem riogatásként, valószínűleg bőven elég lesz a hormonpótlás, ha csak ilyen pici hormonzavar van, de később lehet rosszabb.
2013. jún. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Dokitól! Szerintem ha barnás/véres kicsit is, nem normális egy meglékvő terhességnél.

Első voltam

2013. jún. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!