Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mitől lehet ez? 4 napig...

Mitől lehet ez? 4 napig minimális barna folyásom volt. Nagyon pici mennyisség . Most abba maradt 2 napja semmi barna . Helyette fehér sürü?! . Volt valaki hasonlo helyzetben?

Figyelt kérdés
2013. aug. 24. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak barnázgatás volt, aztán pár hét múlva uh-n már csak üres petezsák. Sajna a vérzés soha nem jelent jót, én is elhittem, amit a neten írtak, hogy nem is olyan nagy baj. De a dokim szerint az. Szerintem menj el te is uh-ra, az a biztos.
2013. aug. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen mindenképp elmegyek csak külföldön vagyok és ..kicsit bonyolultabb...és neked megvoltak a tüneteid ugyan ugy ?? nekem a mellem nagyon be van durranva .. és a hasamon is làtni a vàltozàst. vérezni n véreztem ... de persze tudom ez n jelent semmit... köszi a vàlaszod
2013. aug. 29. 11:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Tényleg menj orvoshoz! Ami biztos az biztos. A barnázás tényleg nem jó jel.
2013. aug. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, tünetek voltak. A tüneteket a hcg okozza, az pedig min. 2 hét alatt ürül ki a szervezetből.

Első

2013. aug. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!