Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülők a gyereketeknek az...

Szülők a gyereketeknek az iskolában hogy telik a napja? Mikor megy mikor jön, és mit eszik és hol?

Figyelt kérdés
Tehát a gyerek menzán étkezik vagy otthon van főzve? Illetve hánykor indul el a suliba, és mikor ér haza?

2016. aug. 11. 12:24
 1/9 anonim válasza:

Hát, én nem a szülő vagyok, hanem a gyerek, remélem, hogy így is hasznos a válasz.

Itthon kajálok mindig, a menzás "étel" az mindig rossz volt.

07:30 - kor indulok el a suliba, közel lakok, 07:40 körül bent vagyok, de ha nagyon sietek, kb. négy perc oda az út.

Az órák számától függ, hogy mikor érek haza, átlagosan 14:00 körül.

13/L.

2016. aug. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8 előtt 3 perccel esik be reggel, ebédel a suliban fél 12-kor, a tanításnak vége van hn2-kor, de napközis, 4-re járok érte.
2016. aug. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

En a "gyerek" vagyok, mar gimis.

Alt. Iskolaban fel 8ra kellett menni, alsoban ugye napkozi 4ig, a menzan "ettem"... felsoben del, 2 ora korul vegeztem, attol fugg mennyi oram volt

Ja meg penteken +0. Ora, arra 7re kellett mennem

Most gimiben mindennap van 0.om, itthon eszek. Valtozo mikor erek haza,10 perc seta a suli

Legkesobb fel 4kor itthon vagyok.

2016. aug. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Diák vagyok, most leszek végzős gimiben. Vidékről járok, fél hét körül indulok itthonról, háromnegyed nyolc körül beérek átlagban (ha nem járok nulladikba - igyekszem elkerülni).

Ritkán, ha nincs semmi suli után, negyed ötre itthon vagyok, ha vannak elfoglaltságaim, akkor csak később, öt után, vagy hat után érek haza. Ebédelni, ha van időm hetedik óra után eszek egy menza-étterem szerűségben (nem a sulihoz tartozó), ha nincs időm, akkor csak otthon, ami van főzve. Tavaly nagyjából csak két hetente hétfőn lett volna időm, és péntekenként kajálni, olyan sűrű volt a beosztásom.

2016. aug. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
En is gimis vagyok, bejaros, iden elegge kaosz volt az orarendem, 2x volt nulladikom es 2x nem volt elso oram. Szoval hetfon es kedden 6-kor indultam, szerdan 3 negyed 7-kor, csutortok-penteken pedig fel 8-kor. Atlagban elegge kesos voltam mindig is, de csengetesre sikerult beernem. Eloszor menzas voltam, de sosem ettem meg szinte, mert pocsek volt, szoval inkabb a bufeben es hazafele ettem valamit, otthon meg vacsorat. Eleg keson ertem haza, atlagban kb.4-re, de volt, hogy csak fel hatra.
2016. aug. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Fél nyolckor indul. Visz kekszet, innivalót, banánt, mikor mit. De kapnak tízórait mindenki.


Háromnegyed egykor van ebéd a menzán, háromkor uzsonna. 4-ig napköziben van.


Most lesz második osztályos.

2016. aug. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kb az lesz nálunk is, amit utolsó írt. Most megy elsőbe, legkésőbb 3/4 8-ra be kell érni az iskolába. Tízórait, ebédet, uzsonnát kapnak, így vizet fog magával vinni, talán kis gyümölcsöt, kekszet, vészkaját. Fél 1 körül lesz ebéd, 3-kor uzsonna, 4-re lehet értük menni addig napközi.
2016. aug. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Reggel 7.30 körül vitte az apja, 10 perc volt autóval. Alsóban reggelizett otthon, csomagoltam tízórait, ott ebédelt, aztán a különóráktól függően vagy mentem érte ebéd után, vagy maradt. Mivel nem lehezett csak ebédet fizetni, volt uzsonnája is olyankor. Én itthon vtam a kicsivel, szóval főztem, nem kellett volna ott ennie, de a barátaival akart addig maradni, mivel nem volt napközis. Kb. 13 órakor, vagy 14-kor végzett, ha nem maradt.

Felsőben jött haza ebéd után, de már itthon evett, mert ehetetlen volt az étel. Ugyanúgy végzett.

A gimiben ugyanúgy reggelizik itthon, 6.30-kor indulunk, mert messzebb van. Tízórait visz, vagy vesz, ott ebédel, egész jó az étel. 14.30-kor végez legkorábban, olyankor vagy szakkörre megy, vagy sportol, ritkábban jön haza egyből. Ha hosszú napja van, csomagolok neki kaját, vagy adok pénzt uzsira.

2016. aug. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Reggel fél 7-kor kel, reggelizik (ha éhes, nem mindig), utána az apja viszi busszal suliba 7:15-kor. Kicsivel 7:30 után érnek oda. A suliban csak ebédje van befizetve, tízórai és uzsonna nem, mert két évig hadakoztam vele ezen, meguntam, hogy mindig hazahordja, úgyhogy most már csak szendvicset meg gyümölcsöt visz magával, azt legalább hajlandó megenni (nem tudom, mivel jobb, mint amit a suliban kap, nagyjából ugyanezeket adják ott is). Szóval otthonról vitt tízórait eszik, menzás ebédet, és otthonról vitt uzsonnát, aztán vagy 3-ra, vagy 4-re megyek érte, attól függ, meddig van órája. Náluk iskolaotthonos rendszer van, nincs napközi, végig tanórák vannak, közte néhány "szabadidő" órával, meg van nekik önálló tanulás is, itt gyakorolnak, ez van házi feladat helyett. 3-kor, vagy 4-kor hazajövünk, heti háromszor megyünk 5-re úszásra, onnan 6-kor hozza haza az apja.

Szerencsére otthon nem kell tanulni, maximum ha verset adtak fel, azt tanulja itthon, minden mást a suliban csinálnak.

Este itthon vacsorázik, lefekvés 9-kor van.

Nagyjából ennyi. 9 éves, harmadikos fiú

2017. jan. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!