Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » 6 éves fiam a 7 5 napján...

6 éves fiam a 7 5 napján fáradt! Ez szerintetek normális?

Figyelt kérdés
Fiam 6 éves, most lett iskolás. Már oviból is mindig hulla fáradtan hoztam haza, hát akkor azt mondtuk, hát biztos mert egész nap rohangál a napon stb. majd iskolában másképp lesz. hát nem. Este 18.00-18.30 kor megy az ágyba. hozzá kell tennem két nyelvüen van nevelve. kellene tapasz az egyik szemére mert kancsal, de már nem is ragasztom neki, mert igy is csak épp átvészeli a napot. az mégjobban fárasztja. Szerintem meg kellene nézetni dokinál, férjem szerint normális. Ti mit gondoltok?
2016. szept. 23. 12:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%
Ha ilyen fáradékony, eleve nem vittem volna suliba 6 évesen. Egyébként meg nem normális! Az én fiam most kezdte az első, suli után foci van, majd még itthon is játszik. Fél 9-kor alszik.
2016. szept. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ezt én is igy látom de majd második gyereknél okosabb leszek! köszönöm a válasz!
2016. szept. 23. 13:02
 3/19 anonim válasza:
37%

Eszik rendesen? Sztem irány az orvos.


Én dagi voltam, napközis és rugtuk egész nap a bört. Szörnyű kondiba voltam, sokszor kiálltam, de amint kifújtam magam mentem tovább játszani. Otthon meg estig legóztam vagy madell vasútat építettem.

2016. szept. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
47%
Ha nem lát jól, lehet migrénes. Csak nem a fejfájós verzió.
2016. szept. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%

Egy verkepet azert nezetnek az nem árt. Korai nekem ez a fel hetes alvas...es ahhoz kepest ennyire faradt. Korai volt meg az iskola szerintem is.

Nekem 4,5 eves kozepsos fiam 3 eves lanyom van es egy eves baba. Fel kilenckor vannak agyban. Es a fiam egesz nap futkos az oviban plusz itthon kinn van a levegon es benn vacsi utan nem bir az erejevel es fut. Szoval en azert egy verkepet nezetnek...

Hetvegen mi a helyzet? Akkor is ilyen?

2016. szept. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Lanyom elsos koraban 7kor mar aludt. Most 6.os, 12 eves lesz, de negyed kilenckor mar lefekszik aludni.


Igaz 6kor kel. Vannak olyan gyerekek akiknek tobb alvas kell, sot sokkal tobb olyan van aki nem alszik eleget...


Onmagaban ezt nem latom problemasnak. Persze ha ugy erzed hogy tul faradt akkor utana lehet nezni az okoknak.

2016. szept. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
36%

Én meg imádtam kosarazni de nem bírtam mert nagyon fáradt voltam állandóan.


Mellesleg állandóan vashiányos voltam 20 éves koromig, 1-2 évente több hónapig kaptam a vasat úgyhogy ezért is lehetett talán..

2016. szept. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nézesd meg dokival mert sok minden okozhat fáradékonyságot. De simán lehet hogy csak ilyen típus. Én egész életemben későn fekvő későn kelő típus voltam. Van aki meg már 5kor kipattan az ágyból. Ha délután elaludtam akkor mindig mandulagyulladásom volt. Más nem tudott kimeríteni ezen kívül.
2016. szept. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
48%

Egy vévétel az kell szerintem, lehet vérszegény. A suli... Most màr mindegy, hónapról hónapra jobban fogja bìrni. Hétvégén pihenjen többet.


És minden elsős fàradt( mondjuk nem ilyen extrémen), mert sokkal jobban elfàradnak a koncentràcióban mint a mozgàsban.

2016. szept. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%
A szemét takarjad már, ha már előírták! Ne csessz ki szegény gyerekkel! Még most van esély, hogy javul tőle, de ha nem csinálod most, később nem lehet korrigálni.
2016. szept. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!