Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Évvégén köteles szólni a...

Évvégén köteles szólni a tanár ha bukni fog valaki? Ha igen, mikor?

Figyelt kérdés

2017. máj. 22. 17:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem értesítettek senkit sem.

Zárás előtt a legtöbb tanár adott lehetőséget javításra, nemcsak bukás veszély esetén, hanem ha valaki két jegy között állt, akkor felelhetett, írhatott a jobb jegyért.

De erről nem kapott senki sem külön értesítést.

Azt a szülőt értesítette az ofő (nem a tanár) aki több tárgyból is bukásra állt. De őket sem év végén, hanem már év közben, minden szülőin, vagy külön fel is hívta őket, ha valakivel gondok voltak.

2017. máj. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Nem most jut evvegen eszembe... és nem áll bukásra a jegyei alapján. A gyerek meséli hogy a tanár avval fenyegeti őket hogy meg fogja buktatni az osztályt. Nem a gyerekek irjak be a jegyeket, hanem a tanár, heti egyszer van kiadva a tájékoztató. Szóval ez most évvégi helyzet. És amiből kettes és hármas között áll, abból azért nem nehéz lerontani ...
2017. máj. 22. 18:48
 13/23 A kérdező kommentje:
Szóval igazából arra voltam kiváncsi érhet e meglepi. De ahogy olvasom mindenhol máshogy van. Szóval akár érhet is.
2017. máj. 22. 18:52
 14/23 anonim ***** válasza:
83%
Nyugi, egy egész osztályt nem lehet megbuktatni :)
2017. máj. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
75%
Amit a #14-es ír, amúgy tényleg,én is hallottam olyat, hogyha az osztály 75%-a vagy több bukik, akkor előveszik a tanárt, mert akkor ő nem csinált valamit jól.
2017. máj. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Általában az iskolákban van május közepén fogadóóra, arra be szokták hívatni az olyan diákok szüleit, akik bukni fognak.
2017. máj. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 K...László ***** válasza:
49%
Annyival előtte, hogy ki tudd venni a bankból a félmilliónál nagyobb összeget! Kb 2 nap a bejelentéstől. Legalább is 90-es években így működött. Aztán felfújhatta a gyerek a falra, hogy !fuck teacher!, mert azt is kifizetted előre.
2017. máj. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 sadykowich ***** válasza:
60%
Pont a tanév végén, a bizonyítvány átadásakor. Írásban.
2017. máj. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
100%
Jogilag nem köteles, de pedagógiailag, emberileg igen. El sem, tudom képzelni, hogy nem szól, mert az nem pedagógus, hanem legföljebb iskolamester. Akkor kell szólnia, amikor a helyzet még menthető.
2017. máj. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
70%

Előzővel érték egyet.

A tanáraim (általálonasban és szakközépben egyaránt) mindig arra hivatkoztak, hogy nekik ez még az meg amaz nem szerepel a tanári kötelességeiben...de attól még megpróbálhatna kicsit emberségesen viselkedni, mert az, hogy időben szóljon, hogy:"-bocs b*zdmeg bukásra állsz" az két másodpercet vesz el az életéből...

Én most érettségizek és a matek tanárom az érettségi előtti héten az egyik órán benyögte, hogy vannak akiknek pótdolgozatot kell írni (mint derült égből villám csapás komolyan mondom), és majd értesít, hogy ki az aki mehet érettségizni...volt aki nem mehetett...


Én a helyedben az igazgatóhoz fordulnék mert szánalmas, hogyha már nincs enapló akkor még az ellenőrző is csak heti egyszer lehet megnézni...plusz az osztályfőnök nem végzi megfelelően a feladatát, az ő dolga az, hogy értesítse a szülőket ilyen dolgokról nem másé...

2017. máj. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!