Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 8. osztályos vagyok, kaptunk...

8. osztályos vagyok, kaptunk egy hülye tanárt aki 1est ad annak aki nem énekel. Meglehet ebből bukni évvégén?

Figyelt kérdés

2012. okt. 3. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Bahh, nemhinném, de legalább tátogj valamennyit. Egyébként én is utáltam mindig is az ilyen tölteléktárgyakat, amik csak a diákok nyaggatására vannak. Én 12. évre (érettségi évre) kaptam egy hisztérikás p*csát, aki szintén elvárta hogy én álljak neki 18 évesen énekelgetni. Hát, finom szavakkal illetve megmondtam neki, hogy tőlem ne várjon ebben közreműködést.
2012. okt. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
együttműködést* x)
2012. okt. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Èn sem akarok magambol hülyét csinálni...

Amúgy nagyon gyökér tanár, elmelet semmi csak énekelni kell -.-

Hol él ez?...

2012. okt. 3. 22:27
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem csak neked van fa hangod, és nem csak te tartod égőnek, gondolom egy kegyelemkettest akármelyikőtök össze tud szedni. Tudom hogy gáz, mint mondtam, engem sem érdekelt sosem az ének (engem is meg akartak buktatni), de nehogymár tényleg megbukj, és egy ilyen miatt ne tudj továbbtanulni.
2012. okt. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Minden órán feleltet...
2012. okt. 4. 18:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor énekelj minden órán. Minnél hamísabban, annál jobb. Valamikor csak rájön, hogy te sem leszel egy Zámbó Jimmy!...:)))
2012. okt. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Theodorik84 válasza:
100%
Énekelj teljes erőből, teljes hangerővel, minnél rosszabb hangod van, annál hamarabb békénhagy (nálam annó bevált. Én a végén a hátsó padban aludtam énekórán, és csak néha feleltetett elméletből.....
2012. okt. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%

még testnevelésből is meg lehet bukni, nemhogy énekből, kisgyerekek.

és ha ilyenből elhasalsz, azonnali évismétlés, nincs pótvizsga.

2012. okt. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

szerintem nem lessz semmi bajod ha enkelsz 1 kicsit neki hogy fogja be a szajat :P

az osztalyod ugyis ismer... nem csinalsz magadbol hulyet

szerintem ...

2012. okt. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy valamire való tanár 8.-ban csak nagyon extrém esetben buktat. 8.-ban már inkább felkészítik a gyereket arra, hogy menjen tovább középiskolába/gimnáziumba, mi a fenének szenvedjen vele még egy évet.

Mellesleg, énekről van szó. Egy szinte teljes mértékben jelentéktelen, és felesleges tantárgyról. Nem kéne csesztetni azt, akit teljesen hidegen hagy az ilyen vicctantárgy..

2012. okt. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!