Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » 7 éves kislányommal szeretném...

7 éves kislányommal szeretném az ovasást megszerettetni. Milyen könyvet ajánlanátok elsőnek, ami megszerettetné vele az olvasást?

Figyelt kérdés

2017. jún. 5. 12:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
A kedvenc állatáról szóló könyvet ajánlok elsőnek.
2017. jún. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Ehhez ismerni kellene a gyereket. Az én nagyobbikom olyan könyveket szeretett, amik állatokról szóltak vagy foglalkozásokat mutattak be, kisebbikem a Harry Potteren nőtt fel. A gyerek érdeklődésétől függ.
2017. jún. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
A Már tudok olvasni-sorozatot ajánlom, sok képpel, nagy betűkkel.
2017. jún. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menjetek el együtt a könyvesboltba, had válasszon Ő! Amikor én kicsit voltam, folyton könyvtárba jártunk, és magamnak választhattam ki, ami szimpatikus volt.
2017. jún. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Rosszcsont Peti sorozat ami az olvasást megszeretette.

Geronimo könyvek

Egy ropi naplója

De egy kedvenc újság is jó alap ám. Ami őt érdekli abban a témában.

Barátnőméknél nagyon utált olvasni a kislány de az anyuka őt kérte meg segítsen a receptett felolvasni és egyre többet és jobban olvasott :)

2017. jún. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Az én elsősöm Garfield képregényeket kezdett el magától olvasni. Másodikra elég bátor lett, hogy vékonyabb könyveknek is nekiálljon.
2017. jún. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre gyerekverseket javasolnék, utána ott az Olvasó cinke sorozat, kimondottan első önálló olvasásra szánt szövegek. Vagy ismeretterjesztő könyv rövid szövegekkel, az ő érdeklődésének megfelelő témában.
2017. jún. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

"Geronimo könyvek

Egy ropi naplója "


Ezek nagyon jók.

Nálunk a legkisebb nagyon nem olvas, eddig ami kivétel volt, az a Garfield és a Minecraftos könyvek/újságok. Utóbbi persze nem annyira lányos, de biztosan van valami amit nagyon szeret a lányod, pl állatok stb.

2017. jún. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Én anno Disney mesekönyvekkel szerettem meg az olvasást
2017. jún. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Már tudok olvasni sorozat

geronimo stilton könyvek

csodakunyhó sorozat

Grimm mesék


konkrét címek, amik nagy kedvencek lehetnek egy kislánynak:

Csudálatos Mary

Patar Pan és Wendy (csodálatos képekkel adták ki anno, 25 év távlatából is elvarázsol, és néha csak azért nyitom ki, hogy a képeket nézegessem :))

Édes mostoha (7 voltam, amikor megkaptam nagynénémtől)

Hófehér és Rózsapiros

...

2017. jún. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!