Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek valóban terhesség jelei,...

Ezek valóban terhesség jelei, vagy csak én képzelem be?

Figyelt kérdés

Május 7.-én múlt el a havim, általában 20-22 nap múlva szokott ismét megjönni. Pár napja folyamatosan (ma kb.félóránként) pisilnem kell, és a hüvelyem picit fájdogál. Fáradékonyabb is vagyok, mint általában, de meglehetősen keveset (7-8 órát) alszom csak. A menstruációm elmúlása után 3 nappal szexeltem a párommal, 2x is elment bennem, de nem védekeztünk!

Ovulációkor nagyon nyálkás, és sűrű váladék távozott a hüvelyemből, konkrétan folyt belőlem. Egy kevés vér is volt a wc papíron. Ilyen most először fordult elő. A mellem nem fáj, nem látok rajta semmi változást. Néha egyébként hányingerem is van.

Mivel most kell / kéne megjönnie, még nagyon nem aggódom, de megfordult a fejemben hogy valóban terhes vagyok.

Ha nem jön meg ma vagy holnap, veszek egy tesztet, biztos ami biztos.

Szerintetek mekkora az esélye hogy valóban terhes vagyok? Volt már valaki ugyanilyen helyzetben, hasonló tünetekkel?


2017. máj. 29. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem védekeztetek és benned ment el, lehet esélye a terhességnek, nem mindenki középidőben esik teherbe, ismertem olyat, akinek így lett baba. Csinálj tesztet, az a legbiztosabb.
2017. máj. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
50-50%. A koraterhes es premens tunetek megegyezhetnek, sot, a suru pisiles egy felfazas is lehet, de ezer mas is. Teszt nelkul nem leszel okosabb, minden szervezet maskent reagal, valakinek lett igy baba, valakinek nem, en 3 terhessegbol 2-nel ereztem ezeket, egynel nem.
2017. máj. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első kimondottan terhes tünet a pozitív teszt. Minden más egy csomó mástól dologtól is lehet.
2017. máj. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!