Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » . Mert, ha megszületik, már...

. Mert, ha megszületik, már nem lesz annyi szabadidőd! Sokan mondják ezt, de ez valóban így van?

Figyelt kérdés

2017. jún. 6. 06:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
igen. főleg ha kifogsz egy olyan típusú babát aki nincs el egyedul. vagy mondjuk két gyereked van :)
2017. jún. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Mivel gondoskodni kell egy babarol, egyertelmu.
2017. jún. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Ő nem egy kutya , hogy bezárod és azt csinálsz amit akarsz!
2017. jún. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
De még mennyire, hogy így van!
2017. jún. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
nem, dehogy is, egy gyerek pont olyan mint egy hörcsög, ha akarod akkor babusgatod, de ha meguntad nyugodtan belerakhatod a ketrecébe és el lesz egyedül. nem is értem, ezt hogy gondoltad. neme az első 1 hónapban aludni se volt időm napi 4 óránál többet, azt is részletekben.
2017. jún. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
98%
Csak az első 15 évben, utána örülsz, ha enni hazajár.
2017. jún. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%

Ahahah utolsónál a pont :-DD


De amúgy ja, nem lesz annyi szabadidőd, eleinte pláne, de később úgy is fogalmazhatnánk, hogy lesz szabadidőd, csak inkább át kell szervezned / szerveznetek az életeteket, hogy önmagadra is jusson időd, mielőtt becsavarodnál.


Jó, ha van a közelben nagymama, vagy egy gyermekszerető kamasz akár, barátnő..stb, aki néha átveszi a babát, vagy együtt mentek el valahová, így máris más a légkör.


Ha úgy érzed majd, hogy mindjárt elpattan a húr, próbálj sürgősen segítséget kérni, illetve ha felajánlják, ne szégyelld elfogadni. Öreg hiba, hogy az emberek fejében az él: akkor vagy jó anya, ha éjjel-nappal a gyermeked kívánságait lesed. Ezzel csak elkényezteted, és te is ingerült / fáradt / elégedetlen leszel. Egy anya akkor tud jól teljesíteni anyaként is és feleségként / élettársként is, ha a saját vágyait sem szorítja háttérbe. Ráadásul a gyerekeknek hihetetlen radarjaik vannak, megérzik, ha hiányérzeted van és az nekik sem jó. Ne feledd, hogy attól, hogy valaki anyává válik, még nem fog megszűnni létezni nőként is!


Üdv: egy gyakorló anyuka

2017. jún. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%
Igen, ez igaz, de nincs értelme az ilyen megjegyzéseknek. Aludj, amíg még megteheted és társaik... mintha alvásból be lehetne tárazni előre. :D Ezeket szerintem direkt ijesztgetésnek szánják, akik mondják.
2017. jún. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

De nem nyilvánvaló?

Ha nem a bébiszitternek és a szoptatós dajkának szülöd, akkor egyértelmű hogy a gondozása, nevelése elveszi az eddigi "én időd" jó részét.

2017. jún. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
8%
Ez a gyerektől és a nevelésétől függ. Én soga olyan kipihent nem voltam mint mikor itthon voltam a fiammal. Volt időm aludni, barátnőzni a hobbymmal foglalkozni. Főleg amíg egész kicsi. Eszik, alszik ennyi.
2017. jún. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!