Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Milyen iskolatáskát vegyek...

Milyen iskolatáskát vegyek első osztályba induló kislányomnak? Hol vásároljam meg Budapesten?

Figyelt kérdés
XIII. kerületben lakunk, hol lehet kiválasztani a legpraktikusabbat, hogy a gerincét sem tegye tönkre, jó méretű és könnyű legyen? Szeretném, hogy hosszabb távon legyen jó neki. Köszönöm a válaszokat!

2017. jún. 10. 22:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekünk Ars Una van 2. éve, szeretjük.
2017. jún. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Asszem vannak ilyen kerekes iskolatáskák, amiket lehet húzni, talán egy olyan lenne jó. Iszonyatos súllyal terhelik meg az okos iskolák ezeknek a kicsi gyerekeknek a hátát.
2017. jún. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Bagmaster táskák szuperek! Mindkét gyermekem ezt a fajtát nyúzza több éve (egyik elsős, a másik hetedikes, a hetedikesnek három éve van meg ez a táskája, aminek semmi baja, olyan, mint új korában), nagyon jól bírják a strapát. Szempont volt többek közt az is, hogy maga a táska ne legyen dögnehéz, mert láttam olyan fajtát is, amit már önmagában is kisebb próbatétel volt megemelni. A nagynak az egyik Monarchy boltban vettük, a kicsinek már netről (a Bagmaster honlapjáról) rendeltem.
2017. jún. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Fiamnak Nikodom húzható táskája volt. Tényleg minden nap mindent kellett vinni. Sajnos itt nem lehetett semmit sem bent hagyni. Teljesen vízálló, jól tisztítható.

Most kezdi vele a harmadik évet.

2017. jún. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A kerekes táska csak száraz időben praktikus, felvenni túl nehéz. Nekem elsősöm van, nem hordanak sok cuccot. Belmil táskája van és bevált. Szerinten a márkás táskák mind jók, de feltétlenül próbálja fel a gyerek. Mi az Alléban vettük, de biztos a Duna Plazaban is van papírbolt, az nektek közel van. Pláne a Westendben.
2017. jún. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nekünk is gurulós-bár egy perc a suli,de igy is örülök ,hogy ezt vettük
2017. jún. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Azért kerekes mert nem kell a hátára felvenni és teljesen vízállóak!
2017. jún. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen tanácsot fogadj meg: vidd el vásárolni és válasszon ő, hogy örömmel menjen iskolába.

Annyira nehezek a könyvek, hogy SOHA nem fogja ő vinni a táskát minimum az első 2 évben, lehet, hogy még a következő kettőben sem. A hosszú távról meg annyit, hogy ezeket a táskákat többnyire nem hosszú távra tervezik, ráadásul a 6-7-8 évesek nem is tudnak még vigyázni rá.

Szóval a legfontosabb szempont, hogy örömmel hordja.

2017. jún. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Várd meg szépen mig elkezdődnek az iskola kezdési akciok tesco,interspar,auchan akkor táskákat is tudsz venni jó áron.
2017. jún. 12. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tecsóban vettem unipap iskolatáskát. Utánaolvastam, jó vélemények vannak róla, és max 2-3 évig szándékozunk használni, utána valószínű nagyobb fog kelleni.
2017. jún. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!