Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Gyermekem vegetáriánus,...

Nyilas75 kérdése:

Gyermekem vegetáriánus, iskolába is erre az étrenedre, lenne szüksége. Orvosi igazolást vittem erről. Mivel van glutén és tejérzékeny étrend kértem vegetáriánusat nem tudnak suliba segíteni Mik a lehetőségeim? Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

2017. jún. 13. 19:48
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
96%
Hát azért ez messze nem egy glutén vagy laktózérzékeny kategória. A vegetarianizmus választott állapot, nem kötelezhettek egy közintézményt se az ilyen étkezésre. Járjon magániskolába, ott kérhetitek.
2017. jún. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
96%
Főzz neki és küldd be vele ételhordóban.. Az nem jó ha a húsos ételeknél csak köretet kap, azt meg nem várhatod hogy külön főzzrnek neki.
2017. jún. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
92%
Van neki vegetáriánus édesanyja aki majd gondoskodik a gyermeke étkeztetéséről.
2017. jún. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
54%
Nem sok senki ehhez igazodni. Igazából én az iskola helyében feljelentést tennék kiskorú veszélyeztetése miatt, mivel a szülő nem biztosítja az egészséges fejlődéshez szükséges alapfeltételeket. Ugyanolyan veszélyes mint a fényevők voltak.
2017. jún. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
75%
Erre az étrendre lenne szüksége??? Orvosi igazolás? Tölts fel róla fotót, mert én nem hiszem, hogy ilyet igazol egy orvos. Ez nem diagnózis, hanem ahogy írják, választott állapot. Így annyi a lehetőséged, hogy te főzöl neki, és kész.
2017. jún. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 Trevor. válasza:
88%
Otthon nem eszik húst, iskolában meg azt eszik, amit mások is. Ha ez nem tetszik, akkor marad az ételhordós megoldás.
2017. jún. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim válasza:
79%
Szerintem pont az kéne, hogy egyen húst a suliban, így legalább el tudja dönteni saját maga, hogy akar-e enni húst, vagy sem.
2017. jún. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
88%

Orvos ilyen igazolás neked ugyan ki nem állít.

A lehetőségeid : rendelsz neki Vega menüt etelszallito cégtől, fozol nekinte magad, eszi amit a tobbi gyerek is

2017. jún. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
86%
Hát az se biztos hogy a gyerek beviheti amit otthonról hoz, ennek utána kell nézni, közintézményekben eléggé komoly szabályok vannak. Nálunk például még házi süteményt se lehet bevinni ünnepnapokra, nemhogy házi főtt ételt.
2017. jún. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 Andizsuzsi ***** válasza:
93%
Milyen betegsége van a gyereknek?
2017. jún. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!