Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Evvel a diétával, edzéstervvel...

Evvel a diétával, edzéstervvel mennyi idő elérni hasonló testet?

Figyelt kérdés

87kg testsúllyal 25-26% testzsírral , átlagos genetikával mennyi idő ez a test? https://www.youtube.com/watch?v=pcjQr-jiAvc


Fehérje 165-180, zsír 40-50 , ch 110-170-ig (pihenő napokon 110-120, edzés napokon 160-170)


Edzés:


fekvőtámasz 3x10-30

tolódzkodás két szék között 3x10

bicepsz állva vagy húzódzkodás 3x10

tricepsz állva egykezessel / tricepsz tolódzkodás hátul 3x10

oldalemelés/ vállból nyomás egykezessel 3x10

húzódzkodás tarkóhoz / evezés egykezessel 3x10

guggolás sarokalátéttel 3x10

vádli állva 3x50

hasprés / lebegőülés 3x

fekvenyomás 14,12,10,13


Heti 4 aerob 40-60perc között.



2015. szept. 27. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
el.
2015. szept. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fél év alatt ez még kevés is... Semmi izom, pusztán leszálkásított
2015. szept. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2. Szóval fél év alatt jobb eredményeket is el lehet érni? Persze mint látod szálkásított , arra a zsír mennyiségre felesleges szerintem tömegelni. Ha heti 1 kg a fogyás akkor 3 hónap alatt meg van a kívánt eredmény nem? Mivel 87 kg vagyok ebből -12kg = 75kg nagyjából ennyi a csávó is a videón.
2015. szept. 27. 19:12
 4/10 Krisz85 ***** válasza:

20 kg ott lehet fogyni 4 hónap alatt csak attól hogy letisztítod a kaját, kiiktatod a sót, és a cukrokat és normálisan edzel és időzíted a kaját, leszálkásodsz, a test így működik,


Lee Priest mondta egyszer: "ha súlyt akarsz növelni egyél többet, edz és ne csinálj kardiót" ha szálkásítani akarsz: "egyél kevesebbet és tisztán, edz és kardiózz/ami aerob edzés csak az angolok cardio-nak hívják/, nem rakétát építünk."


ebben minden benne van, szóval le lehet szálkásítani, de ésszel és időzíteni kell a kaját, illetve jó pár recepted belőni, hogy ne unj rá a kajára

2015. szept. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4. Köszönöm a válaszodat és azt a kis idézetet.:) De azért 20kg nem szeretnék fogyni.:) 75 még ideális az a célom az alább, nem akarok menni.:) Utána jöhet a tömegelés
2015. szept. 27. 21:55
 6/10 anonim ***** válasza:
A sót semmiképpen ne iktasd ki.. Átlag 70kg os embernek kell 3-5gramm só naponta egy sportolónak 5-8gramm is... Különben vízmérgezést kapsz...
2015. szept. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam, viszont a sót nem is hagynám ki. Alap fűszer a só.:)
2015. szept. 27. 22:11
 8/10 anonim ***** válasza:

Kardióval a szívedet tartod karban, ha súlyzós edzést végzel, kell kardióznod is az egészségedért, akárki akármit mond... A legnagyobb profik is kardióznak...

A kardió nem aerob edés, az aerob edzés az alacsony intenzítású kardió edzés... Aerobbal segítheted a regenerációt tömegnövelés alatt, magas intenzítású kardióval pedig a szívedet fejleszted... Aki mást mond, arra ne halgass, mert fél információk birtokában félrevezet...

2015. szept. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Miket nem tanul az ember.:) Én csak futni, bicózni és sétálni szoktam, néha pedig focizni.:D Futás 20-25 , bicózás 40perc , séta 1 óra , foci pedig intenzív félóra max 45perc :D
2015. szept. 27. 22:18
 10/10 Krisz85 ***** válasza:

még jó hogy jeleztem hogy kardió nem egyenlő az aerobbal!!



amúgy a só kiiktatása alatt a kónyhasóra gondoltam, egyébként én soha nem sózom a kaját, a kajában amúgy is annyi só van, még a legtisztább kajában is ami bőven elég, az ásványi anyagot és az elektrolitokat különböztessük meg, sokaknak ezek is sók, pedig közül nincs hozzá, maga a só mármint a konyasó kifejezetten antiergokén vagyis teljesítménycsökkentő hatású

2015. szept. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!