Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Negyedikes lanynak ciki egy...

Negyedikes lanynak ciki egy katicas-margaretas iskolataska? Vagy egy rokas?

Figyelt kérdés
2017. júl. 22. 19:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
78%
Nem.
2017. júl. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%

Ha ő szeretné, akkor nem ciki.

Ha anyuka találta ki, hogy ezt veszi neki, akkor nem biztos, hogy örülni fog neki a kislány.

2017. júl. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Most lesz elsos a kicsim, es ezek tetszenek neki. En szerettem volna, ha olyat valaszt, ami tuti nem lesz ciki also vegeig, pl csillamlo pillango, lo, stb. De most ezek tetszenek neki. A taska jo minosegu (a nagynak is ilyen van mar 3 eve), tehat kibirna also vegeig, nem terveznek mintaproblema miatt elobb ujat venni.

Viszont a nagyobbacska lanyok izleseben meg nem vagyok otthon :)

2017. júl. 22. 20:21
 4/28 anonim ***** válasza:
81%
Ősszel lesz harmadikos a lánykám. Lovas anatómiai táskával nyomul 2. éve. Azt mondta, még harmadikban jár vele, de pedzegeti, hogy egyre több kislánynak van hátizsákfazonú táskája helyette.
2017. júl. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
O, akkor nem is feltetlenul a minta a szuk keresztmetszet, hanem a kortarsak :) hat ezek szerint nem lehet mindent elore atgondolni.
2017. júl. 22. 20:27
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt nem lehet tudni, hogy negyedikes korában fog-e neki még tetszeni. :)

A nagyon mesemintás nagy valószínűséggel már nem fog neki tetszeni annyira (vagy egyáltalán nem) mint most. De hát ez a természetes.

Egyébként szerintem nem is valószínű, hogy kibír 4 évet. Legalábbis nálunk nem bírtak ki annyit, pedig nem voltak rosszak, és vigyáztunk is rájuk.

2017. júl. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

A katicás nagyon kislányos lesz, a róka most divat, de gyorsan lecseng.

Valami semleges, vagy "örök divat" a legjobb választás.

2017. júl. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Mi szamit orok divatnak? En a pillangosra.gondoltam, de a gyerek nincs elajulva tole :( az meg bena lenne, ha raeroltetnem.
2017. júl. 22. 21:32
 9/28 anonim ***** válasza:
94%
A rókás menőbb.
2017. júl. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Lovas anatómiais vagyok. :D

A Hugi jövőre megy iskolába, és az a terv, hogy megörökli, és a nagy kap 4.-re egy hátizsákot. Eddig mindenkinek tetszik az ötlet. :)

2017. júl. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!