Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egyetemre melyik "jobb"...

Egyetemre melyik "jobb" (divatosabb)? Az iskolatáska, vagy az oldalt hordható laptoptáska?

Figyelt kérdés

19/F vagyok.

Oldaltáskám nincs, de nem is férnének bele a füzetek. Van egy iskolatáskám, meg egy laptoptáskám.

Mivel nem értek a divathoz, ezért szerintetek melyik a divatosabb?


Van egy nagyobb laptoptáskám, meg egy kisebb. A laptop is kell, persze, az iskolatáskában is elfér az is.



Melyik jobb és divatosabb szerintetek? Bocsi, ha hülyeséget kérdezek, csak nem értek a divathoz.



2013. szept. 27. 14:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem a laptoptáska. Nálunk a csoportban szerintem senki se hord normál iskolatáskát:D
2013. szept. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Háát én is a laptoptáska felé hajlok csak ilyen hosszú pánt nincs hozzá mert elveszett. :D
2013. szept. 27. 15:10
 3/12 A kérdező kommentje:
Vagy vegyek oldaltáskát? mert az eléggé drága, mármint ami nagyobb :S Vagy ugyan olyan mint a laptoptáska?
2013. szept. 27. 15:16
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Minek oda táska? 2 füzetnél több nem kell egy napra.
2013. szept. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hát nejlon szatyorba azért nem viszem :D
2013. szept. 27. 16:02
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Elég vacak egyetem lehet, ahol még számít az ilyesmi. :D Nálunk sose nézi senki az ilyet, ami kényelmesebb és ami jobban passzol hozzád. Egy sportos srácon szerintem jobban néz ki egy hátizsák, mint egy aktatáska, de ha inget hordasz általában, akkor meg pont az mutatna hülyén.

De ha a laptopot már úgyis hurcolod, akkor dobj bele néhány lapot, egy tollat és kész, meg van oldva. A laptopot inkább ne vidd másban, könnyebben sérülhet.

2013. szept. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem számít, csak szeretnék divatosabban kinézni.
2013. szept. 27. 16:30
 8/12 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, amelyik kényelmesebb neked.
2013. szept. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
15%
Ha tényleg ezen agyalsz, akkor az egyetemet gondold át még egyszer...
2013. szept. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem agyalok. EZ egy szimpla kérdés volt :)
2013. szept. 27. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!