Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Negyedikes lanynak ciki egy...

Negyedikes lanynak ciki egy katicas-margaretas iskolataska? Vagy egy rokas?

Figyelt kérdés
2017. júl. 22. 19:59
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
45%

Micimackos, hercegnos ?

Bar nalunk 4 evet nem birtak ki.

2017. júl. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Olyat vegyél neki ami tetszik neki és nem drága .ne azt nézd vagy ne csak azt nézd hogy kibir e 4 évet mert nem biztos kibirja .ha most ez tetszik neki és nem drága akkor vedd meg neki azt .
2017. júl. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Hát sajnos mivel láttam 1-2 olyan táskát, ami nem "márkás" volt, és láttam, hogy két év után szörnyen nézett ki, így inkább vennék olyat, ami tartós. Pl a Budmillal van tapasztalatom, két év után is újszerű. Osztálytársnak a menő star wars mintájú meg tiszta szakadt. Szóval kb 20 ezer forintot szánok rá, de ne értsetek félre, nem márkamániás vagyok, hanem ebben az esetben úgy érzem, a márka minőséget is takar.
2017. júl. 23. 08:55
 14/28 anonim ***** válasza:
A lényeg az, hogy nem is a minta lesz neki ciki hamar, hanem a táska formája. Ars Unánk van, 20ezres kategória, tök jó állapotban van, simán hordhatja a hugi is még 2-3 évig.
2017. júl. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Már épp hajlottam ara, hogy megveszem neki a virágosat, de újra megnéztem, és nem is a margaréta, hanem a katica dominál rajta, az egész táska tiszta pöttyös :( az hamar dedós lesz.
2017. júl. 23. 09:43
 16/28 anonim ***** válasza:
Ha jól sejtem, Belmilt nézegetsz. A katicás szerintem sokkal szebb. ;)
2017. júl. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Neztem azt is, annak nagyon szep a katica mintaja, szep kidolgozott. De az egyeb igenyeimnek a Fuzfoi felel meg. A rokas pedig a Budmil uj mintaja.
2017. júl. 23. 10:19
 18/28 anonim ***** válasza:
Ó ez a budmilos rókás nagyon szép! Ezt simán elhordaná a leendő harmadikosom.
2017. júl. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Szerintem is szep amugy! Csak nem ertem, miert tettek ra ket kulacstartot. Egy zipzaras resz tobbet ert volna szerintem.

Szoval ez a konktret minta nem bebis egy 4.esnek?

2017. júl. 23. 12:15
 20/28 anonim ***** válasza:
Szerintem még jó lehet. Mondjuk gyerekfüggő is ugye, mikor kezd kiskamaszos sztárallűröket felvenni. 3:) :D
2017. júl. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!