Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Elsö. Nyelvnek francia?

Elsö. Nyelvnek francia?

Figyelt kérdés
Megy a vita a 4 es gyerekünk osztályában.h nem tanulhat elejétöl mindenki angolt.csak később veheti fel a francia mellé és ugye.lehet ebböl.kell.érettségizniük.véleményeket szeretnék.tényleg hátrányban.vagyunk.h nem angollal kezdtünk?
2017. szept. 7. 22:20
 1/4 anonim válasza:
88%
Igen, magyarral kéne.
2017. szept. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Az iskolai nyelvoktatás úgy szar, ahogy van, ergo nem kerültök semmilyen hátrányba. Én 4. osztálytól 12. végéig tanultam angolul, mégis csak a sorozatmániámnak köszönhetem azt, amit tudok. Franciát tanultam 9-12. osztályig, ebből érettségiztem és nyelvvizsgáztam is, még gimiben. :)
2017. szept. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem még jobb is.

Ismerősömék ugyanilyan helyzetben voltak csak a némettel.

Ők örültek neki mivel úgy gondolkoztak, hogy aki megtanul angolul az nembiztos, h németül is. De aki megtanul németül, biztos, h majd angolul is tanulni fog, egyszerűen kénytelen lesz rá.

Ilyen elv alapján én még örülnék is neki, angol folyik a csapból is azt biztos megtanulja előbb utobb.

2017. szept. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a suliba, elsőtől van heti 1 óra nyelv! A németet választottam, mert az angol úgyis ragad rá, már most! 8 évig fog németet tanulni a suliba. Eddig 3 órájuk volt, köszön, bemutatkozik és megkérdi te ki vagy? :D :D persze irni, olvasni elsőbe németül még nem. Hisz csak most kezdik magyarul is :) 2. és 3. osztályba heti 3 óra lesz. 4.-be heti 3. Ennyit tudok.
2017. szept. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!