Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Második osztályban Petőfi...

Második osztályban Petőfi Sándor Itt vn az ősz itt van újra nem korai?

Figyelt kérdés

Én őszintén megmondom, nem emlékszem már, hogy mi anno ezt hanyadikba tanultuk.Korainak tartom.

Meg kellett tanulniuk.


2017. okt. 16. 19:48
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
44%

A megjegyzésemben semmi bunkó nem volt,ellenben a te útszéli stílusod sikeresen alátámasztotta, amit írtam.

A nemek közti bunkó megnyilvanulàs vagy nem szintén az olcsó, előítéletes gondolkodásmódod támasztja alá, így ezennel be is fejezem a veled való eszmecserét és meghagylak kételyek között, hogy férfi, nő vagy transzfesztita vagyok-e, illetve, hogy jelen esetben ez nem teljesen irreleváns-e.🤔😂

2017. okt. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
98%

Mekkora szánalom ez az oldal...

Akarhova nezek mindenhol kioktatjátok és oltjátok egymást. Kedves utolsó , ne gondold magad kivételnek. A műveltség nem egyenlő a jo modorral. A magad módján pont elég bunkó voltál és a tetejében gyerekes ahogyan kötekednek egyes válaszolók. Mire jó ez?

2017. okt. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
70%
Semmi értelme normálisan válaszolni, azt úgyse nézik semmibe.
2017. okt. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Egyszerűen csak nem értettem, hogy miért kellett nekem támadni, sem a pedagógusokról,;sem semmiről egy rossz szót nem szóltam.Egy ártatlan kérdés volt, mert igencsak több mint 25 éve annak, hogy kisiskolás voltam, megbocsátható ha nem emlékszem már arra, mit mikor tanultunk.
2017. okt. 16. 20:42
 15/29 anonim ***** válasza:
18%
Ha nem értelmi fogyatékos a gyereked, akkor nem korai 2. osztályban ennyit megtanulnia.
2017. okt. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
63%

Szia. Nem az összes versszak van benne!

Úgy mint pl. negyedikbe a Himnusz első két verszaka.

2017. okt. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Nem, nem értelmi fogyatékos, köszönöm az érdeklődést, és mint írtam, meg is tanulta, csak azt hittem később tanulják.
2017. okt. 16. 20:54
 18/29 anonim ***** válasza:
89%

Fiam is ezt tanulja az első két versszakot kell tudniuk péntekre.

Nem korai szerintem

2017. okt. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Kislányoméknak az utolsó kettőt nem kellett megtanulni, a többit igen.

Nem a hosszát sokalltam, inkább még nekik a tartalmát, a benne lévő szavakat.Tényleg azt hittem, hogy majd jövőre tanulják.

2017. okt. 16. 21:38
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Petőfinek viszonylag könnyed, dallamos versei vannak, ez pont gyerekeknek való. Szerintem nem korai, egy 7-8 éves gyerek (ha segít benne egy felnőtt is) már meg tudja tanulni.
2017. okt. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!