Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Második osztályban Petőfi...

Második osztályban Petőfi Sándor Itt vn az ősz itt van újra nem korai?

Figyelt kérdés

Én őszintén megmondom, nem emlékszem már, hogy mi anno ezt hanyadikba tanultuk.Korainak tartom.

Meg kellett tanulniuk.


2017. okt. 16. 19:48
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
82%

Meg tudja tanulni, ez kétségtelen, csak épp nem ez volt a kérdés. Egyébként ez a vers három versszakból áll, tehát akinek az utolsó kettő kivétekével az egészet meg kellett tanulnia, annak kevesebbet adtak fek, mint annak, akinek az első két versszakot kellett megtanulnia.


Első válaszoló szerintem vagy egy tini, vagy egy tiniszinten ragadt, felnőtt testben élő szobanövény.


Jó éjt mindenkinek.

2017. okt. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Nekik a tankönyben 9 versszak van, meg a neten is.
2017. okt. 16. 22:01
 23/29 anonim ***** válasza:
96%
Jajjdehule vagyok! :D A Szeptember végénre gondoltam! Bocsi!
2017. okt. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Az Itt van az ősz szerintem megfelel a korosztálynak. De miért csonkolnak meg egy verset? Mintha mondjuk egy filmnek csak az elejét nézhetné meg... Ez EGY kerek egész műalkotás, nem párizsi, hogy szeletelve lehessen venni.
2017. okt. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
6%

Lenyugtattatok a hisztis kérdezőt, hogy igen nem tévedett a tanító néni, ezt a verset meg kell tanulni.(És láss csodát, maga elismerte, hogy lehet is!!)

Gratulálok. Elég lett volna leguglizni,hogy másodikban kell-e, nem itt okoskodni, mert a szánalmas kérdésed eleve azt implikálta, hogy csúnya dolog ezt tanultatni a gyerekkel.

Röhej. ÉS SZÁNALOM

2017. okt. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk azért mert így is rengeteg dolgot kell megtanulniuk. A szorzó táblából kétnaponta vesznek újat, már az milyen megterhelő erre még ilyen verseket is tanulniuk kell..
2017. okt. 17. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
79%
Egy átlagos értelmi képességekkel rendelkező másodikon gyerek még tudja tanulni. Konkrétan bármilyen szöveget képes megfelelő mennyiségű gyakorlással memorizalni. Kérdés, hogy érti e a szöveget, vagy hogy úgy alapból van e értelme egyáltalán a verstanulasnak. Elvileg a memóriat fejleszti, gyakorlatilag nem sok értelme van. Hollandiaban pl nem szokás verset tanulni, mégis jobbak a nemzetközi eredményeik a teszteken, mint Magyarországnak
2017. okt. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
68%
25#csak úgy melleseg elárulom,h tanítónéni rhadtul nem dönt mit mikor kell megtanulni. Sok tanito nem ert egyet azzal amik a konyvekben vannak es azzal sem h nehezitve vannak a tanulmányok. És ennek hangot is adnak. Legalabbis 4 éve még középiskolában is hangot adtak neki mikor olyat tanultumk tizedikben amit ő főiskolán. Nem ők állítják össze a könyveket.😆😆😆😉
2017. okt. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
52%
Kisfiamnak is meg kellett tanulni kb. 2 héttel ezelőtt. Kv. fél óra volt megtanulnia. Szövege könnyed, gördülékeny, bármelyik gyerek meg tudja tanulni. Kérdés, hogy érti-e a szöveget.
2017. okt. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!