Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Fiatalabb vagy idősebb alsós...

Fiatalabb vagy idősebb alsós tanító? Szerintetek melyik a jobb? Nálatok milyen az osztályfőnök?

Figyelt kérdés

2017. dec. 1. 07:09
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

A fiatal rugalmasabb


Az idősebb lehet tapasztalt.

De egyszer elfognak fogyni az idősek

2017. dec. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Gyerekfüggő. Ha a gyerek a fiatalabban jobban bízik, akkor jobb az olyan tanító. Visszaemlékezve, én folyton rettegtem gyerekként a vén banyáktól.

De van olyan gyerek, aki meg pont a nagyitípusban bízik.

2017. dec. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kamasz gyerekkel visszatekintve a rémálom alsós évekre nekem tök mindegy lenne, fiatal vagy idősebb, csak szeresse (na jó, legalább ne utálja) a gyerekeket, és legyen némi érzelmi intelligenciája.

Nálunk két idősebb tanítónő volt egyébként, ha jóindulatú akarok lenni, akkor azt mondom, hogy az volt a gondjuk, hogy kiégtek, és már csak ki akarták bekkelni a nyugdíjig. De nyilván ebből nem lehet általánosítani, szerintem egy a hivatását szerető pedagógus nem válik gyerekkínzóvá csupán a kora miatt…

2017. dec. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egy középkorú van és egy fiatal, szerintem nagyon jó párosítás. Az idősebb tapasztaltabb, következetesebb, de végtelenül szereti a gyerekeket. A fiatal pedig közelebb áll hozzájuk, a gyerekek szeretik, viszont ő is határozott, következetes. Szerintem mindegy, hogy fiatal vagy idősebb, ne legyen fásult, hanem szeresse azt amit csinál, és legfőképpen a gyerekeket.
2017. dec. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, én is így gondolom.
2017. dec. 1. 10:51
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Èn fiatal vagyok a 26 èvemmel ès biztosan mondhatom, hogy nèpszerű vagyok a szülők és a gyerekek körèben is. A pici bökkenő az, hogy babàt szeretnék...
2017. dec. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Oh, igen, az utolsó válaszoló rávilágított a fiatal tanárnők „gyenge pontjára”. Persze a gyerekvállalás örvendetes, azonban szülőként valóban van egy kis rossz szájíze az embernek, mikor mondjuk két év alatt a 3. tanárnő távozik szülni…
2017. dec. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó lehet ha szereti a gyerekeket.
2017. dec. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#1 írja"De egyszer elfognak fogyni az idősek"

Ez fél igazság, mire elfogynak az idősek addig a fiatalok is megöregednek.

2017. dec. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a jó pedagógus jellemzői:Kiegyensúlyozottság,tolerancia,nyugalom, szakirányú képzettség.Az hogy fiatal vagy idősebb,szinte mindegy.
2017. dec. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!