Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mit csináljak, ha anyám tanár...

Mit csináljak, ha anyám tanár és állandóan elkapom tőle a betegségeket?

Figyelt kérdés

8-szor voltam beteg szeptember óta. Most is hasnenéssel, lázzal, náthával fejszem.

Mindig ő beteg először, sokszor direkt letagadja, hogy lázas.

Nem várhatom el, hogy ne menjem dolgozni, de ez már túlzás.

Hiáva szedek vitaminokat, ha hazahozz a vírust.

Szellőztetni nem enged, 5 mp után becsukja az ablakot. Kezet nem mos, trüszög-prüszög.

Utána meg elkezdi, hogy nem öltöztél fel, nem akarsz iskolába. Attól még ahogyan ő fogalmaz, hogy "dög vagyok, mégis megyek", nekem például holnapra is tanulnom kell, de nem bírok, mert fáj a hasam, rosszul vagyok. Elkezdtem magamnak főzni, hogy ne kapjam el, akkor megy, hpgu nem eszel, tuti anorexiás vagy, erőltesd magadba.

Ész megáll komolyan. Pár éve kezdte ott, addig még irodán volt, semmi gondunk nem volt,legtöbb évben beteg se voltam.

Van 3 ezer forintom, milyen wc és kilincstisztítót vegyek belőle?


2017. dec. 4. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom eldönteni,hogy most te vagy a hülye vagy anyád!
2017. dec. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
moss gyakran kezet. immunerősítőt szedsz? Vitaminból milyet? milyen márkát? Mennyit? Sportolj, sétálj ha nem enged szellőztetni. Ilyen időben egy séta tiszta immunerősítés. És egyél rendesen, diétának msot helye nincs, sajnos a zöldségek, gyümölcsök vitamin tartalma elenyésző télen, főleg az áruháziaké, de pl narancsot, citromot, graphefruitot érdemes enni.
2017. dec. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Most első, miért lennék hülye, ha utálom, hogy kéthetente hazahoz valami iskolás betegséget?


C viramint, cibket, d vitamint, plusz bérescseppet szedek. Beszedhetném a patikát, legkésőbb evésnél elkapom, vagy a levegőben.

2017. dec. 4. 18:00
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

Én most kaptam el tőle vmi felsőlégúti vackot.

Anyukám is tanár

2017. dec. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%

óvodában dolgozom,sosem vagyok beteg.sokat sportolok,-és tömöm magamba a gyümölcsöt.kb ennyi.-de amig a szervezeted nem szokja meg a bacikat-mindig beteg leszel.tedd magad ellenállóbbá.

szegénykém,még a zsebpénzedet is tisztitószerre kell költened.sétálj a friss levegőn-és próbáld megelőzni sok vitaminnal a virusokat.esetleg védőoltás?

2017. dec. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!