Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Karácsonyi ajándék elsősöknek,...

Karácsonyi ajándék elsősöknek, mit javasoltok?

Figyelt kérdés

A fiam első osztályos és én vagyok az SZMK. Az osztályban összesen 30-an vannak és nekem kell megvásárolni a gyerekek karácsonyi ajándékát, ami egységes és 1. 000 - 2. 000 Ft között lehet. Nem sok időm maradt már rá, mivel szerdáig már le is kellene adnom és egyelőre ötletem sincsen, mit lehetne venni nekik, amit még be is kellene csomagolni majd. Van esetleg tapasztalat, ötlet?

Köszönöm a válaszokat előre is!


2017. dec. 17. 10:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Kérdezd meg az osztályfönököt. Ő talán segít
2017. dec. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Színezőt mondott, de ennél kicsit kreatívabb akartam lenni, ezért is írtam ki a kérdést. Hátha van közületek olyan, akinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata. Mit lehet ebből az összegből kihozni, olyan ajándékot szerettem volna, aminek a gyerekek is örülnek. A fiam tuti nem lenne elájulva egy színezőtől, ahogy szerintem mások sem. Édességet megint nem szeretnék venni, mert kapnak eleget a december folyamán rokonoktól, barátoktól, szomszédoktól stb.
2017. dec. 17. 11:13
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

Már bocs de miért nem a szülőkkel egyeztetsz? Nálunk van közös FB csoport, másnál gmail csoport és ott beszélik meg a szülők.

Nem bántásból, de ha ennyire nincs érzéked az effajta szervezkedéshez, minek vállaltad? Engem eléggé bántana, ha az SZMK-s anyuka nem minket kerdezne hogy ötleteljünk együtt, hanem idegeneket, aztán meg learatná a babérokat hogy ő egyedül intézte....


Amúgy meg válasz: menő írószercsomag, kiscsajoknak Jégvarázsos, fiúknak Verdás (minden írószerboltban van hasonló), mellé egy kis szaloncukor.

Vagy: karácsonyi témájú foglalkoztatófüzet, mesekönyv.


(ráadasul nagyon uccsó percre lett hagyva..)

2017. dec. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%

Társas, puzzle, lego...

Pl. :


[link]

2017. dec. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Na igen!))) Nálunk is van egy FB csoport, fel is tettem már háromszor a kérdést, de senkit nem érdekel, egy valaki írta az édesség csomagot. Különben legfeljebb lájkolni szokták a bejegyzést a szülők. Nem vállaltam el, hanem félévente ábécé sorrendben más-más szülő nálunk az SZMK, mert senki nem vállalta az év elején. Nagyon bénák vagyunk, nem véletlenül tettem fel ide is már a kérdést végső kétségbeesésemben.

Mindenestre a szuper ötleteket nagyon szépen köszönöm! nekem nagyon nagy segítség, nem szeretném, ha a gyerekek csalódnának, mert úgy láttam, hogy a párhuzamos osztályokban sokkal jobb a szülői közösség.

2017. dec. 17. 11:26
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék semmit learatni, jobban érdekel, hogy a munkahelyemen mit szólnak a teljesítményemhez a feletteseim.))) Itt csak az érdekel, h a gyerekeknek legyen jó. Az h az utsó pillanatra lett hagyva, igaz... Bánom is nagyon, h nem hamarabb kezdtem el ezzel komolyabban foglalkozni. Bár az FB csoportban a kérdés már december elején elhangzott.

Nem bántásból írom, de felnőtt emberként ne neveljük egymást, ha lehet. Feltettem egy kérdést, választ vártam, várok attól, aki segíteni tud. Mindettől függetlenül mindenki válaszára nyomtam egy lájkot, köszönöm, hogy elolvastátok és próbáltatok segíteni is.

2017. dec. 17. 11:30
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Semmit. A karácsony családi ünnep, nem iskolai.
2017. dec. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
97%
Szerintem illatos toll valamilyen csokival meg notesszel jó lenne. :) Nálunk pénteken adták az ajándékokat és az elsősök nagyon örültek neki. :)
2017. dec. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, valóban és még gazdaságos is! :)
2017. dec. 17. 12:59
 10/14 anonim ***** válasza:
97%

- apró hangszer (pl. kasztanyetta, síp már van 1000 ft alatt)

- ujjbáb

- Pixelhobby kulcstartó

- matricák

- jojó, pörgettyű

- mesekönyv (pl. Trixi könyvek kb. 200 ft)

2017. dec. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!