Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Hova tudok fordulni?

Hova tudok fordulni?

Figyelt kérdés

A lányom osztályfönöki döntéseivel nem igazán értek egyet,igazságtalanbak tartom a büntetéseit amiket kiszab.

Próbáltam megbeszélni vele,sokertelenül.

Majd az igazgatóhoz fordultam szintén nem sok sikerrel.

Szerettük volna ha másik osztályba kerülhetne ezt szintén nem engedélyezték,csak azt hogy váltsunk iskolát.

Kérdés aki járt már hasonlóban:

Ha meghoz egy pedagógus egy döntést akkor a szülőnek semmi joga nincs azt kifogásolni?


2018. jan. 3. 18:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem tudsz ololvasni? Írtam, hogy az nem igazságos, hogy a másik lány nem kap büntetést - bár az is csak akkor érvényes, ha ő kezdte. De teljesen mindegy, hogy mást büntetnek e, vagy sem, a gyereked jogosan lett eltiltva a kirandulastol.
2018. jan. 4. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Igaza van a tanárnak ,iskolaidőben nem hagyuk el az iskolát ,iskola időben nem dohányzunk ,nem k.. a másikat és nem verekszünk ,jogos az osztálykirándulás büntetés .
2018. jan. 4. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ.

Kedves #11 es nem tudok olvasni,és???

Akkor mi van?

2018. jan. 4. 06:49
 14/20 anonim ***** válasza:
Ha te így reagálsz , én nem vagyok meglepve, hogy olyan a gyereked, amilyen. Vagyis, mint te. Volt kitől tanulnia
2018. jan. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Ez csak reakció a te reagálásodra.Ha neked lehet lenéző szöveget irni nekem is,nem?

Egyébkènt így ismeretlenül honnan a fenéből tudhatod hogy én milyen vagyok??

Kicsit vicc..

2018. jan. 4. 07:54
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne zavarjon, hogy több valaszado is van. Én írtam, hogy nem tudsz olvasni -ezek szerint az megy, csak nem fogod fel az értelmét. Más meg a stilusodat véleményezte. Mellesleg egyet értek vele. Arrogáns vagy, azt hiszed körülötted meg a gyereked körül kell hogy forogjon a világ, aztán meg vagy sertodve, ha nem így van. Egyetlen valaszado se adott neked igazat, miután elmeselted a történetedet, ez nem mond valamit? Pl hogy nincs igazad? Hogy esetleg a gyereket kellene nevelni és inkább köszönetet mondani az osztalyfőnöknek, hogy legalább ő megpróbálja, minthogy xart dobálni rá?
2018. jan. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
24%
Az eén 13 éves lányomat 4 - 5 lány piszkálja, bántja az osztályból és van , hogy visszaszól, próbálja megvédeni magát. Ha a tanár észreveszi, ezek a lányok ráfognak mindent az enyémre és a többiek sem védik meg, mert félnek, hogy ők lesznek a következők. Ilyenkor ha az én lányom is meg lenne büntetve, nem tartanám igazságosnak.
2018. jan. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Ismeretlenül a reakcióidból gyorsan levágtam a jellemed.
2018. jan. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Utolsó !!!

Köszönöm szépen!

2018. jan. 4. 17:39
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy tipp: nem jó taktika nekimenni a válaszadóknak. Ők segíteni akarnak, és ami fontos elfogulatlanul. Te elfogult vagy a lányoddal (nem értek egyet azzal, hogy dohányzott...) Milyen kijelentés ez? Gondolom megkérdezted tőle és ő tágra nyitott ártatlan kék szemmel kijelentette, hogy dehogy. Az igazgatóhoz mentél azzal, hogy látták dohányozni a lányodat? Mégis mit vártál? Törődj bele, hogy nem körülötted és a a lányod körül forog a világ. Ő is egy sok diák közül. És készülj fel arra, hogy hazudni fog. Kis és nagy dolgokban is.
2018. jan. 6. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!