Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Van itt még valaki rajtam...

Van itt még valaki rajtam kívül aki, akkor is bejár, ha nagyon lázas?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem engedik meg, hogy mert lemaradok, hogy pótolom be...

De kibírom, az orvost is utálom. Csak ha köhögök, akkor mindig beszólogatnak, hogy menjek haza, tanár is stb.

Tudom, hogy megfertőzhetek mást is, de igyekszem nem.


2018. jan. 17. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Én lázasan nem járok be (mondjuk az sem mindegy, hogy hőemelkedésed van vagy 39 fokos lázad), de amikor lázas vagyok, akkor is 1 nap alatt lemegy a lázam. De náthásan már nem egyszer voltam iskolában, most is fáj a torkom, köhögök, az orrom is elkezdett folyni, de megyek iskolába, mert a múlthéten nem voltam 2 napot, illetve szülői igazolást már nem vihetek és lemaradok. nem lenne szerencsés hiányozni.

Szerintem lázzal nem szerencsés iskolába menni. Sokkal könnyebben gyógyulsz meg, ha otthon maradsz és másokat sem fertőzöl meg. Ha egy kicsit fáj a torkod, náthás vagy meg ilyenek, akkor mehetsz, de lázzal szerintem ne.

2018. jan. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Nagyon nem helyes ez. Oldd meg, hogy igenis maradhass otthon. Így ne menj, mert rossz vége lehet. Ha nagyon nem megy, valakinek szólj, akiben bízol:/
2018. jan. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Több okból ezt nem támogatom. 1 az osztályt végig fertőződ. Hiába igyekszel de ahogy tüsszögsz, köhögsz kórokozók kerülnek a levegőbe. 2. Talán ez a legfontosabb. A sok ki nem kezelt betegségek sokkal nagyobb bajt okozhat. Pl rámehet a szivedre is. Akkor viszont nem 1 hetet fogsz hiányozni. 3 ez a tanulmányaidra is rányomhatja a bélyegét. Nemtudsőszerintemúgy teljesíteni. Igen pótolni kell de ha ezt megteszed nem sokkal fogsz lemaradni az anyaggal sem. Nem értem a züleidet sem. Lányom is iskolás. Ha beteg akkor egyértelmű nem megy iskolába. Lehet elég lenneb3 nap, ogy jobban legyél nem biztos, hogy kell az 1 hét.
2018. jan. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Annyit kiszólok, hogy fáj a torkom, de hozzáteszem nem azért, mert hiányozni akarok... Olyan ordibálást rendeznek, hogy az elmondhatatlan... Hát még, ha nagyobb baj van, 40 fokos lázzal, hányással is mentem. Mindenféle bolondnak elhordanak a tesóm segítségével... Egy ideig az volt anyám rögeszméje, hogy biztos ott akarom hagyni az iskolát l.

Nem is az, hogy nem maradhatok otthon, nincs is értelme, de hogy miért mérgesek, azt nem tudom.

2018. jan. 17. 21:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nem helyes vagy így. Ha beteg vagy, menj orvoshoz, és ha ő azt javasolja hogy maradj otthon, akkor igenis maradj otthon. Nem tudom hányadikas vagy, de semmi olyan nem történik egy hét alatt sem amit ne lehetne bepótolni.
2018. jan. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!