Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Amióta egyedül hagytam a...

Amióta egyedül hagytam a lányomat a szobában felébredt és sírt én meg mire át értem hozzá már ordított és az normális hogy azóta csak rajtam alszik? Ha lerakom az ágyra már felkel.

Figyelt kérdés
2017. dec. 16. 21:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%
Nekem kisfiam van, de lehet, hogy fáj valamije és ezért van rád és a közelségedre ennyire szüksége. 35N
2017. dec. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
33%
Igy szoktatod hozza, hogy soha nelegyen egy nyugodt ejszakad. Ha nem azert sir, mert baja van, akkor hagy es abbahagyja. Igy viszont megtanulja, hogyha uvolt egy kicsit mar jon is anyuci
2017. dec. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
36%
2, csak a szar szülők szeretnék, ha az ellenkezőjét tanulná meg: azt, hogy hiába ordít, senki se törődik vele.
2017. dec. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Mi fájhat neki?
2017. dec. 16. 22:01
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
A hasa vagy jön a foga vagy a füle, stb.
2017. dec. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
39%
A 2-esnek van igaza. Nem szar szülő, hanem nem akarja elrontani a gyerekét. Ha nagyon sír, akkor annak az okát kell megkeresni, és azon segíteni. Fektesd vissza, és majd elalszik magától is.
2017. dec. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%
Mennyi idos? Nekem ez ugy hangzik, hogy megijedt attol, hogy kulon szobaba kerult (ha jol ertem) egyedul. Szeparacios szorongasnak hangzik, nalunk annal 1-3 het volt a lecsenges, akkor jelentkezett, mikor masra hagytam, utana a sarkamban volt egy ideig.
2017. dec. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nem alszik el magától, nem hagyja abba a sírást.

Nem fogom hagyni őt egyedül sírni

2017. dec. 16. 22:39
 9/19 A kérdező kommentje:
2017. dec. 16. 22:41
 10/19 anonim ***** válasza:
75%
En biztosan nem hagynam sirni, ugy gondolom, fontos, hogy tudja, hogy szamithat ram. Ha eddig aludt siman leteve, akkor eleg egyertelmu, hogy az egyedullettol ijedt meg, ha most atsegited ezen az idoszakon a jelenleteddel, akkor azt fogja megtanulni, hogy jelezhet neked, es szamithat rad, szeribtem ugy hamarabb lecseng, es el kezdheted szepen lassan letenni ujra, megvarni a melyalvast, es akkor letenni (kb. 20-40 perc utan). Felhetett, hogy magara hagyod, ugy nekem ugy tunik, meg nem erett meg az egyedul alvasra.
2017. dec. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!