Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Scheiber Sándor Gimnáziumról...

Scheiber Sándor Gimnáziumról vélemény?

Figyelt kérdés
Valaki ismeri ezt a gimnáziumot? Mennyire színvonalas, külföldre van esély innen felsőoktatásba menni? Illetve diákok, tanárok, szemlélet, légkör milyen ott? Nagyon köszönöm!

2018. ápr. 4. 13:39
 1/2 anonim válasza:

Odajárok :(

A színvonal egy nulla.

Semmi esély külfödre menni...

2018. ápr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az elozo szerintem marhasagot irt, egyreszt gyonyoru iskola, relative fejlett, mindene adott egy jo kozosseg kialakitasahoz, es egy legalja videki iskolabol is lehet kulfoldre menni tovabb tanulni. Jo lenne ha az emberek vegre nem az iskolajukat okolnak az elcseszett toketlensegukert hanem magukat. Szimplan keresgelni kell a lehetosegeket. Egy haverom egy kis videki iskolaba jart az Isten hata mogott, es lass csodat fel evig USAban tanult gimnazium alatt, mert megpalyazott egy random osztindijat es megkapta. Ismerek olyat is aki oda jart, gyogyszeresznek tanul mar, azt hiszem harmadeves. De azt tudom h iden nyaron egy izraeli egyetemre megy dolgozgatni, besegit a phd-sok keze ala. Szoval ha az elso valaszolo nem egy troll, akkor sajnalom, hogy gyenge kepessegei vannak. Egy atlagos ember elit iskolaban is vegetal ha valahogy kvalifikalja magat oda, masreszt en is gyogyszeresznek tanultam tovabb, otodeves leszek es latom, hogy totalisan lenyegtelen, hogy ki jott elitsukibol. Pecs elitiskolai sorra véreznek el, ami a tanuloit erinti, es Fazekasbol erkezett is csuszott mar evet. Kepessegek szamitanak, nem iskola.
2018. júl. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!