Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok a Kőrösi Csoma...

Mit gondoltok a Kőrösi Csoma Sándor Gimnáziumról (III. ker. )?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy hogy érzitek ott magatokat, érdemes e oda járni, nagyon nehéz iskola-e.

2016. jan. 28. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a XVII. kerületire gondolsz, az elég gyengécske...
2016. jan. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Mit gondoltok a Kőrösi Csoma Sándor Gimnáziumról (III. ker. )?"

Ez szerinted a XVII. kerületben van, első válaszoló? :DDD

Na mindegy, nem veszekszem, mindenki lehet figyelmetlen.


Amúgy nagyon jó véleménnyel vagyok az iskoláról, baromi jó a nyelvoktatás, az első nyelvre biztosan felsőfokon megtanít! :) A második nyelvre minimum középfok, de a te szorgalmadtól függ, hogy meglesz-e a felső, mert a tanárok elég lazán veszik a második nyelvet. Humánosabb suli, de pl. bioszban és kémiában is erős, tök jó laborjaik vannak.

Érdemes bejárni, nem sok iskolai program van, de ami van, az jó :D


U.I.: Nem oda járok, egy haverom mesélt róla.

2016. jan. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Boccs, másik kérdést olvastam és valahogy úgy kötöttem ki ennél (lent kattintottam és csak dátumok néztem).

Az sem sokkal jobb, max a nyelvoktatás..

2016. jan. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Én oda járok, de nagyon nem ajánlom. Kaotikus az egész, állandóan megy a szarkavarás, menekülj onnan amíg tudsz. Vagy inkább eleve ne gyere a közelébe sem. Én is most fogok váltani...
2016. nov. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!