Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mindig elhasználjátok a 3 nap...

Mindig elhasználjátok a 3 nap igazolást az iskolában? Fiam elsős idáig egyet sem használtam el, úgy gondoltam péntekenként kivenném kicsit lazítani.

Figyelt kérdés

Lehet így csinálni?

Ilyenkor kell indokot írni?


2018. jún. 1. 11:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem kicsit patthelyzet is lenne azért elhasználni mert fáradt, hiszen akkor otthon kell bepótolnia, ha meg megyünk valahová, hát az tuti nem pihentető :) Na meg mi is dolgozunk. Nálunk "családi program" miatt került már rá sor (2 év alatt egyszer), akkor ennyit írtam oda, amúgy meg a gyerek úgyis elmeséli.
2018. jún. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Fiam még jövő héten ír dolgozatot, évvégi összefoglalót matekbók és környezetből. Lesz még egy olvasás felelés is. Sajnos mi kifogtuk azt a tanár nénit aki csak az utolsó napon nem tanít :(

Ezért gondoltam kiveszem a napokat, mert nagyon itt az évvége. Ma is panaszkodott a fiam, hogy a nagyobbak kint fociztak ők meg tanultak.

2018. jún. 1. 15:30
 13/14 anonim ***** válasza:
nem .most elsős lányomnál egyet sem használtam el.
2018. jún. 4. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Elkapottunk hasmenéses hányásos vírust így már nem megy már a maradék napokon suliba :(
2018. jún. 8. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!