Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elitélendő az ha sörözőbe...

Elitélendő az ha sörözőbe járok péntekenként és cigizek 1 éve? 15/L

Figyelt kérdés
Nem vagyok a szokasos kis r*banc aki fuvel faval es nem is iszom le magam csak par sor es ilyenek...a cigizes meg abba tudnam hagyni csak jól esik.Szóval ti rosszemmel nézitek az ilyen lányokat ( szülők és kortársaim) ?
2014. máj. 5. 18:33
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
80%
igen,határozottan.. 14/F
2014. máj. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
87%

Igen. Attól még, hogy nem fekszel le fűvel-fával, sajnos nagyon rossz úton jársz. Ha 1 éve cigizel, az azt jelenti, hogy 14 évesen kezdted. Erre jön még rá az alkohol... Térj észhez kislány, most még menőnek tűnik, de ezek tönkreteszik az egészségedet! Most még le tudod tenni, később sokkal nehezebb lesz, ráadásul mennyi értelmesebb dologra költhetnéd a pénzed!

22/N

2014. máj. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
92%
Hàt azèrt ítèlkezni nem fogok feletted... De jò nagy hülyeség... Gondolom alkohollal nem szolgálnak ki mert kiskorù vagy, és a ciigizèst hagyd fel mert tùl fiatal vagy ahhoz is!
2014. máj. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
48%

Mi is NÉHA megiszunk EGY sört a haverokkal, de nagyon ritkán.

Cigizést hagyd abba, vegyél vízipipát, hidd el, sokkal jobb mint a cigi, jobban esik.

14/F

2014. máj. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondjuk, hogy elítélendő, akkor mostantól otthon maradsz péntekenként? :-)
2014. máj. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem nincs joga senkinek elítélnie! Ne mások miatt ciizz, igyál, ne azért, mert péntek, és akkor ez kötelező. Nem. Ha jól esik, tedd, tudod, egyszer élünk!:D

De, igaz! A vizipipa jobb! Próbáld ki

14/L

2014. máj. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
34%
Nem fogsz sokáig élni, ha így fojtatod :(
2014. máj. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
31%

Ha jól esik, csináld. Én is űzöm ezeket a dolgokat 14 éves korom óta, és 1 év után még mindig nem bánom.

Inkább szórakozok a barátaimmal, mint hogy plázában fotózkodjak árcédulás ruhákkal, vagy otthon üljek egész délután számítógépes játékok társaságában.

Rengeteg olyan dologban volt részem, amit a világ összes pénzéért sem cserélnék el, és nagyon összekovácsolta a baráti társaságot a közös kocsmázás, bulizás.


15/f

2014. máj. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
50%

Senki se 'az a szokásos ribi', erről megbizonyosodhatunk.:)


Az abba tudnám hagyni de jólesik, tipikusak az a kategória, hogy kívánod már, nem vagy függő, de képes vagy pangani. Szerintem a cigi elítélendő, de az alkohollal nem állok hadilábon. Amíg nem részegedsz le (lány létedre), nekem nincs bajom vele:D Jó az, ha egy csaj el tudja engedni magát meg minden, és a bulikban egy vbk-t megenged magának vagy hajszállal többet is. De részegség fiúknál se elegáns, mondjuk úgy, az már túlmutat a jó ízlés határain.


A cigitől meg büdi leszel, csókoltam bagós lányt, sohatöbbet! Ezért se bagózok, mert tudom milyen. (Pedig pl vízipipát is imádtam világéletemben, de a cigire, szivarra nemet mondok.) Én ennyit mondok, ez az én véleményem, nem tükrözöm se a társadalom elvárásait, se a helyes viselkedést, vagy bármit, csak az én személyes véleményemet:)


16/F

2014. máj. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
65%
nem elítélendő. fiatal vagy, kíváncsi, éled az életed, szórakozol. ez a természetes, ebben a korban. Viszont a cigi és az alkohol sem egészséges. mindig tudd a mértéket. és nem menjen a bulizás a tanulás rovására
2014. máj. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!