Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Kisiskolás gyereked hánytól...

Kisiskolás gyereked hánytól hányig van bent az iskolában év közben? Ki viszi/hozza?

Figyelt kérdés

2018. júl. 26. 17:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem sem vészes ennyi kérdező. Dolgozó szülők gyerekei bizony többet vannak az intézményekben, ez van, nem tudják sok családban megoldani a felügyeletet. Én 8-ra viszem és fél 2-kor megyek érte, de én csak 4 órában dolgozom (9-től 13 óráig), munkából hazafelé jövet ugrom be érte. Az apja állandó délelőttös, így ha 8 órában lennék, ő tudna menni érte, 6-tól kettőig dolgozik.
2018. júl. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
7-16 óráig van suliban most volt elsös.
2018. júl. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nálunk fél 2-re nem is tudsz érte menni. 4-ig van iskola, csak kikérővel lehet előbb elvinni.
2018. júl. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Igen, tudom, hogy a mi esetünk nem általános. Az én kisiskolásom autizmussal él, speciális iskolába jár, EGYMI-,ránk nem vonatkozik a központi szabályozás, például a szülő által igazolható hiányzások sincsenek maximalizálva. Az ő osztályukban fél 12-ig van tanítás, utána már csak összevont napközi és az is csak fél 3-ig. Kiscsoportos fejlesztő osztályba jár, nálam később már csak egy osztálytársáért jönnek. A nagyobbik gyerek sem volt anno napközis, de ő már 18, mikor még kisebb volt, nem volt ez a kötelező délutáni bennmaradós dolog, én meg home office-ban dolgoztam.
2018. júl. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
re14. Ok, így más. Nálunk ahhoz, hogy hetente 1x elhozzuk korábban nyelvóra miatt, külön pecsétes kikérő kellett a nyelviskolától.
2018. júl. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
27%

En alsoban 3.ig voltam napkozis, utana mar hazamentem egyedul ebed utan. Ez 10 eve volt ugy hogy azert azota annyi minden nem valtozott.


Anya 7:45re bevitt, vagy besetaltam apaval.

4ig volt napkozi 5-tol ugyelet.

Az ugyelet volt a legjobb mert az masik epuletben volt es ott a jatszoter nagyon kiraly. Oszinten akik itt sirankoznak.. en sokkal jobban ereztem magam a tobbiekkel egyutt jatszva mint otthon. Oke ott is elvoltam de baratokkal lenni egesz nap sokkal jobb.

2018. júl. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
96%
3.ig marmint h harmadik osztalyig. Negyedikben mentem haza egyedul.
2018. júl. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A férjem viszi-hozza 7:15-kor indulnak (kéne indulniuk) otthonról, 7:35-re be is érnek.

Különben 7:45-re kell beérni, 8:00-kor kezdődik a tanítás.


Egész napos iskola van, tehát az utolsó óráról 15:45-kor csengetnek ki.

Így a férjem megy érte 15:45-16:30 között, munkájától függ.


Én csak nagyon korán tudom vinni, és későn értemenni. Olyankor már 7:20-kor bent van reggel, és 17:00 körül érek oda. Nem is maradhatna tovább.


Egyébként a gyerekek többségére már fél 4-kor várnak a szülők, nem is értem, hogyan sikerül, mindenki olyan szerencsés a munkahely tekintetében?

2018. aug. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!