Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ilyen rossz időben miért is...

Ilyen rossz időben miért is ciki kislányra sötét farmer és fehér blúz?

Figyelt kérdés

A harisnyát nem viseli el, nálunk nagyon hűvös van, így szoknya helyett farmert kapott.

Udvaron lesz megtartva.


2018. szept. 3. 06:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%

Azért, mert farmer. Nem ünneplő viselet.

Az én lányom se szereti a harisnyát. Ezért van ünneplős nadrágja. Szinte minden iskolai ünnepség olyan hideg időben van, amikor a szoknya kevés.

2018. szept. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
76%
A farmer egy hétköznapi viselet.
2018. szept. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
38%
Mert üdv a hazai iskolarendszerben, ahol a leghaszontalanabb dolgoknak kerítenek a legnagyobb feneket... Én a helyedben talán leckét is csinálnék ebből a lányomnak, hogy azért is a sötét farmert vesszük fel, mert a nőknek nem kötelessége harisnyában es szoknyában szarul érezni magukat senki kedvéért mikor ezek a dolgok egyáltalán, egy icikepicikét se fontosak (belépő szint a “rohadjon meg az a munkahely ahol kötelező a magassarkú” életigazság felé).
2018. szept. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
33%
Én egyébként lázadó gyerek voltam, fekete farmerban jártam minden ünnepségre 10 éves koromtól mert sajt és mert azért nem vettünk “ünneplő” gatyát, hogy 1) szarul nézzen ki 2) egy évben kétszer felvegyem. Oszt’ lám mégis diplomás, nagyon sikeres felnőtt lett belőlem és nem, a legmagasabb kaliberű meetingekre - alias “események ahol ez valóban fontos” - nem fekete farmerben megyek hanem kiskosztümben....
2018. szept. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
64%
Csak a stílusod lett olyan, hogy az ember legszívesebben pofán vágna...
2018. szept. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Azért a te stílusodat se kell félteni.


Végülis aki majd a ruházat alapján ítéli az elsőt annak nem való a tanári pálya.

Megszeppent, jajj a ruhára vigyázz gyerekek mellett a lányom örömmel nézte az iskolát, a könyveit, barátkozni próbált. A tanév megkezdése meg szörnyen lehangoló volt. Komolyan kicsi gyerekeknek ilyen beszédet. Érettségi után se mondanak ekkora ökörséget. Na mindegy

2018. szept. 3. 09:17
 7/26 anonim ***** válasza:
43%
Teljesen egyet értek 3. Nem szakadt, sötét farmer tökéletesen megfelel, a beszólogatások meg leperegnek
2018. szept. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
43%
Én is egyetértek a 3–4. hozzászólóval.
2018. szept. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
33%

Azért, mert a farmer nem ünneplő viselet.

Mi az amúgy, higy a harisnyát nem viseli el? Nem kellene nevelni azt a gyereket? Ha még nem akarod nevelni, akkor vegyel neki fekete szövetnadragot

2018. szept. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
77%
Én sötétkék vászonnadrágot adtam az enyémre. Nincsen abban semmi rossz, ha valaki nem viseli el a harisnyát és az nem a nevelés része, hogy ráerőlteti bárki is a gyerekre. 42 éves múltam, bankban dolgozom (amikor épp nem vagyok szabin, mint most) és jelentem, soha (értsd:tényleg soha) nem volt még rajtam harisnya(csak próba erejéig). Nadrágkosztüm, a dress code-nak megfelel, szoknyát meg csak olyankor hordok, ha van annyira meleg, hogy lehessen harisnya nélkül. Ha az alkalom nem engedi a csupasz lábat, akkor nadrág, ez van. Még soha semmi gondom nem volt e miatt, nem az a nőiesség csimborasszója, ha harisnyába préseli az ember magát, aki szereti,jól teszi, szép is, én megbolondulok az összesben. Pedig eskü, egészséges önkritika alapján is jó lábaim vannak, atletizáltam, izmosak még mindig, mutogathatnám, de ha ehhez harisnya kell, akkor inkább megtartom magamnak.
2018. szept. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!