Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fehér farmerhez milyen cipőt...

Fehér farmerhez milyen cipőt húzzak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Vettem egy (hosszú szárú) fehér farmert a száraz, napos, tavaszi és őszi időszakra alkalmanként felvenni, munkába elmenni benne (irodaház), vagy esetleg egyéb fakultatív rendezvényekre, amik az önfeledt szórakozást szolgálják.


Bokaszárú sneaker-em van szürkében és feketében, illetve egy futócipőm, ami szintén fekete, de ez utóbbit mégsem gondoltam felvenni hozzá. Szerintetek? Vagy mégis ha ezek közül semmi, akkor milyen cipő passzolna hozzá?


Felsőben (bőrkabát alá ha hűvösebb lenne) tintakék, piros és fekete New Yorker-es rövid ujjú pólókban gondolkodtam, esetleg ingben fehér, kék és fehér alapon kék csíkos variációim vannak jelenleg (irodaházban). Szerintetek?


Köszönöm a válaszaitokat előre is!


F 35



2018. ápr. 7. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Én cipőnek ezt ajánlom

[link]

19F

Am jó ez így

2018. ápr. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Slip on cipőt vennék fel hozzá.

Nem pont feketét hanem barna bézs sötétkék szürke....

[link]

2018. ápr. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egy fehér farmerhez mindenféle cipő jó. Sneakerekkel sportosabb hatást érhetsz el, elegánsabb cipőkkel pedig még akár színházba is tök oké.

Vagy kombinálhatod is.

Szóval szerintem amik neked vannak, azzal jó lesz.

2018. ápr. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, ment a felpontozás!


Első válaszolónak írom, nekem pont Nike van feketében (linkelem), de az Adidas se rossz!


[link]

2018. ápr. 7. 18:38
 5/6 A kérdező kommentje:
És a slip on cipőnek is utánanézek!
2018. ápr. 7. 18:39
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Férfiként fehér gatya?

Hát én nem szeretem, ha műtősfiúnak, péknek, vagy ellentengernagynak néznek.

2018. ápr. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!