Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ti milyen tízórait csomagoltok...

Ti milyen tízórait csomagoltok a gyereketeknek a suliba és hogy van megoldva az ebéd neki?

Figyelt kérdés
2018. szept. 5. 08:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Bar en nem pontoztalak, gondolom az a gond, hogy valószínűleg egy elsős kisgyerekről van szó, aki az általad leírt eteleket nem valószínű, hogy meg tudja melegíteni, pláne hogy a legtöbb iskolában eleve hűtött tárolási lehetőség sincs. Az én gyerekem, ahogy írtam külföldön jár iskolába. Általánosban meg volt osztályonként egy hűtő és egy mikro, így ott tudtak hidegen tartani illetve melegíteni, a középiskolában, mivel vándorolnak és ~1500 tanulójuk van, ilyen lehetőség nincs. Plusz itt nem is szokás a meleg ebéd, a vacsora nálunk a főétkezés
2018. szept. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Az én gyermekem valóban nem elsős, hanem másodikos, és nem ő melegíti, segítséget kap hozzá. A hűteni való beédjét hűtőben tárolják természetesen, délben tányérra szedi a tanárnénije és mikróban megmelegíti neki.
2018. szept. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ezek szerint valami speciális iskolába jár a gyereked, mert egy átlagos iskolában erre nem nagyon van lehetőség
2018. szept. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Nem. Egy kisvárosban a körzetes iskolába jár.

Csak a tavalyi évet kb kenyéren és vízen abszolválta. Így idén már nem kértünk ebédet, hanem viszi magával.

2018. szept. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy, hogy megoldják neki.
2018. szept. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tudom :)
2018. szept. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Bocsánat, hogy belekérdezek, de több válasznál is olvastam, hogy szendvicset (esetleg tejitalt, tejszeletet) visz a gyermek, akár uzsonnára is. Minden iskolában, osztályban van hűtő, ahol ezeket tudja tárolni? Nem romlik meg napközben? Nyáron alapból meleg van a termekben, télen pedig felfűtik 40 fokra
2018. szept. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs hűtő. Mondjuk nyáron nagy meleg se, télen meg nem fűtenek 40 fokra. A szendvics pedig pár óra alatt nem romlik meg
2018. szept. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A 8-as válaszoló vagyok. Miért van lepontozva a válaszom?
2018. szept. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

17

A "tejszelet" az egy nass, egy tartósítószeres édesség, romlani nem fog, de azt inkább ne vigyen.

2018. szept. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!