Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mit kell a kérelemre írni, ha...

Mit kell a kérelemre írni, ha a hatodikos fiam nem szeretne iskolában maradni órák után 16 óráig?

Figyelt kérdés
Kérlek, ne kövezzetek meg, nem tudom, mert csak most költöztünk Magyarországra, eddig nem találkoztam ilyennel. Pénteken hozott egy papírt, amiben én, a szülő kérem a felmentést a délutáni ottlét alól, de nem tudom, hogy mit írjak a hétfőtől péntekig kitöltendő táblázatba.
2018. szept. 8. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Pedig hasznos lenne a beilleszkedés miatt, ha délután ott maradna.
2018. szept. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt mondja, úgy hallotta a többiektől, hogy csak rossz tanulók járnak délután a tanulószobába, a túlnyomó többség hazamegy.
2018. szept. 8. 21:21
 3/7 anonim válasza:
94%
Családi okok.
2018. szept. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
98%
Nálunk annyit kell írni, h a gyermekem délutáni felügyelete megoldott.
2018. szept. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintem ezt az utolsót fogom írni. Mindenkié hasznos volt!
2018. szept. 8. 21:43
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Nekem elsőtől hazajön a fiam az órák után. Eddig azt írtam (kézzel írva kellett egy kérelmet beadni), hogy a délutáni felügyelete, valamint a tanórákra való felkészülése megoldott. De idén egy nyomtatványt kellett kitölteni, arra azt írtuk, hogy több délutáni elfoglaltsága is van (sport, zene), ahova könnyebb eljutnia, ha az órák után hazajár.
2018. szept. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A napközi alóli felmentést szeretnél kérni.


Sok helyen nem maradnak tanítás után suliba a gyerekek,még alsó tagozatosak sem,6.-as meg már nagy gyerek.

2018. okt. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!