Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Nálatok hogy működik ez a...

Nálatok hogy működik ez a "kiveszem a gyereket a napköziből"?

Figyelt kérdés
Elméletileg következő, nem?
2018. szept. 21. 22:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

A következő gondolom kötelező lenne.

Nem,nem kötelező.

Az iskolának kötelező a felügyeletet biztosítani.

2018. szept. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
10%
4ig bent kell lennie és ez a gyerek érdeke is. Nálunk eleve fél4ig óra van.
2018. szept. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Olyan osztályba ment ahol nincs óra délután. Oviban sem aludt bent suliban sem hagyom ott délután
2018. szept. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Kérvényt kell írni az igazgatónak (formanyomtatvány) és ő írásban reagál. Amúgy persze kötelező. Fiam napközis volt negyedikig, majd ötödikben tanulószobás, na ennek nem láttam értelmét így "kikértem" a tanulószobáról.
2018. szept. 22. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk sincs óra délután, a tanulószoba egy vicc.Ott van a gyerek 4ig, de se nem tanul, a lecke sincs kész.

Suliban van formanyomtatvány.Nekem ebéd után jön haza a hetedikes lányom.

2018. szept. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

nalunk nem kotelezo a napkozi.

ev elejen mindenki kitolt egy papirt,hogy elore lathatoan melyik nap,meddig lesz a gyerek.

de ez szabadon valtoztathato egy egyszeru uzenobe irassal,esetleg tanarral szemelyesen megbeszelve.

ezen felul van az uzeno hatuljaba beragasztva egy lap,azon egyszeri alkalmakra lehet beirni,hogy mikor joj haza a gyerek.

nalunk mindket fiamnal alsoban ugy volt,hogy csutortokig 4 ig voltak,penteken pedig ebed utan jottek haza.

lecke mindig kesz a napkoziben.elvetve fordul elo,hogy marad.

2018. szept. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%

Simán dönthetsz úgy, hogy nem lesz a gyerek napközis.

Mi amikor a könyvekért mentünk, akkor egy papíron rajta volt, hogy átvetted a könyvet, kérsz-e napközit, illetve ennivalót, ha ott nyilatkoztál, hogy nem tartsz igényt a napközire, meg az étkezésre sem, akkor nem kell napköziben lenni a gyereknek, sem ott ennie.

Az én fiam sem napközis. Nagymama itthon van, tehát a felügyelet, étkezés megoldva, minden mást pedig akkor csinálunk, ha a férjem, meg én hazaérünk a munkából. A napköziben amúgy is csak azt nézik meg esetleg, hogy kész-e a házi, azt már nem, hogy jól van-e megcsinálva, plusz nem gondolnám, hogy gyerekenként foglalkoznak velük, tehát semmi értelmét nem láttam a napközinek. Itthon amit nem tud, segítek neki, ellenőrzöm, hogy jól csinálta-e meg, plusz gyakorlok vele. Nálunk működik.

2018. szept. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

Gondolom azert "kotelezo "az iskolanak min. alsoban, mert megsem mehet haza a gyerek, ha a szulok dolgoznak.

Persze ha meg tudod oldani es otthon a hazit is vegigtanulod a gyerekkel, kikerheted, szerintem a suli csak orul a kevesebb napkozisnek.

Tanarokkal beszelj eloszor, mert itt mindenkinel maskepp lesz.

2018. szept. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Azt hittem ez ilyen kőbe vésett törvény féleség és hogy minden suliban egykaptafára be is tartják.
2018. szept. 22. 16:21
 10/14 anonim ***** válasza:
Nálunk kötelező. Igazolást kérnek a délutáni különprogramokról. Igaz 3ig majdnem minden nap órák is vannak, ebéd után úgy se lehetne elvinni.
2018. szept. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!