Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Hasonló könyvet keresek, mint...

Hasonló könyvet keresek, mint Marék Veronika: Coffi, Pocak, Paprika c. remekműve. Ki tud segíteni?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy nem nyomtatott, hanem írott betűkkel van az egész, és végre olvas a 3. osztályos fiam. Pár nap alatt felfalta a könyvet, eddig semmivel nem tudtuk rábírni az olvasásra - azt mondja, ez sokkal könnyebb neki mint a nyomtatott szöveg.

Jó lenne ha találnék még ilyesmit.

Kinek van ötlete?


2018. szept. 25. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A fent emlìtett könyv a kedvencem volt kicsi koromban, köszi, hogy eszembe juttattad! Felmásztam a padlàsra, előkerestem a régi könyveket, de nem találtam több ìrott betűset. :-(

Gyermekkönyvtàrban dolgozóktól próbálj segìtséget kérni, hàtha tudnak valamit...

Addig meg tölts le a netről mesét, màsold át doc fájlba, és állìtsd àt a betűtìpust valamelyik ìrottra, és nyomtasd ki! Tudom, nem olyan élmény, mint könyvet lapozni, de mìg nincs jobb, megteszi.

2018. szept. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

én is imádtam. :)


már gondoltunk erre az átkonvertálásra, ha más nem, ez lesz a megoldás ideiglenesen. ma meg megyünk együtt a suli könyvtárába.


köszi

2018. szept. 26. 13:24
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem irott betűk,de nagy betűkkel irták a ropi naplója könyveket. A kisfiam már vagy tizet kiolvasott. Hátha ez is megtetszik neki.
2018. szept. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez jó, köszi! De majd 1-2 évvel idősebbeknek, nem? A témája alapján, beleolvastam.

Mint az "Adrian Mole kínszenvedései". Én azt is imádtam, de az már inkább felsősöknek való.

2018. szept. 26. 21:33
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem folyóírással van, de a Pálcikakutya is naplószerű, a Ropihoz hasonló megjelenésű könyv.
2018. szept. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!