Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Alsós gyereked üzenőfüzetébe...

Alsós gyereked üzenőfüzetébe írtál már valamit? Ha igen, a szülők miket szoktak?

Figyelt kérdés

2018. okt. 13. 14:47
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
70%

Mivel f0g kérni indoklást, ami lehet nem elegendő ok, szóban!!!


Mi lenne ha minden szülő írkálna az üzenőbe hogy hova ültessék a gyerekét?

2018. okt. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
ilyet nem írunk bele az üzenőbe mint amit te akarsz ,ilyet személyesen kérünk,nyomos indokal.
2018. okt. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Azt hittem ez egy kérdezős oldal ahol bárki bármit kérdezhet... Akinek nem tetszik a kérdés az nyugodtan továbblapozhat bunkó beszólások írogatása nélkül is, de biztos tévedek....

Aki normálisan írt azoknak köszönöm.

Jó és olyat kérdezhetek az üzenőben, h pl. mit kell vinni a jövő heti kirándulásra, vagy hogy hány órakor lesz a fotózás?

2018. okt. 14. 09:33
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezhetsz, de ezeket mindig időben beírja a tanító néni, szóval felesleges.
2018. okt. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
85%

Komolyan....ÜZENŐ FÜZET! Azaz beleírhatsz bármit, amit közölni, kérdezni akarsz a tanítóval/tanítótól és nem igényel hosszabb beszélgetést vagy nem olyan kényes a téma.

Persze, ez egy kérdezős oldal, de engem akkor is elképeszt hogy némely szülők mennyire fogalmatlanok és életképtelenek, csoda hogy az emberi faj még fennáll..

2018. okt. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
83%
Egyébként te nem voltál gyerek? Én tisztán emlékszem, hogy anno az én üzenőmbe miket írtak a szüleim.
2018. okt. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
82%

Jó és olyat kérdezhetek az üzenőben, h pl. mit kell vinni a jövő heti kirándulásra, vagy hogy hány órakor lesz a fotózás?


Persze, ha nem fogod fel, amit a tanító beírt, visszakérdezhetsz... agyrém.

2018. okt. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
nincs elekronikus napló?? én az ilyesmit oda irnám-ott lehet velük levelezni
2018. okt. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
94%

Sosem írtam még az üzenőbe, csak év elején az adatokat, meg esetleg 1-2szer, ha beteg volt, a szülői igazolást.

Van az osztálynak facebook csoportja, ott kérünk házit, informálódunk kirándulásról, fotózásról, de beszéltem már privát is az osztályfőnökkel face-en, pl. ha beteg lett vasárnap a gyerek és tudtam, hogy hétfőn nem viszem, szóltam neki. Ha személyesen akarok vele valamit megbeszélni, akkor reggel megvárom a suli előtt, pár mondatban elmondom a gondom-bajom, mindig meghallgat. Elektronikus naplóba a tanárok pl. mindig beírják a nagydolgozatok időpontját.

De megvan az osztályfőnök telefonszáma, így ha nagyon nagy gondom van, akkor felhívom.

2018. okt. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Írtam. Ebbe kellett beleírni, hogy milyen ISK-ra mehet. Illetve pl sikolai rendezvényen való részvételt, amihez szülői engedély kell.


Mondjuk kissé abszurd, de a gyerek elfelejti odaadni a pedagógusnak, szóval szoktam messengeren üzenni, hogy üzentem az üzenőbe :D

2018. okt. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!